bilge özdemir hilmi ışıkören

TOKİ, Amasya Merzifon'a 256 konut yaptıracak!

TOKİ, Amasya Merzifon'a 256 konut yaptıracak!
TOKİ, Amasya Merzifon'a konut, sosyal tesis, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatlarını yaptırmak üzere ihale açtıKategori: Kim Kimdir?

Buna göre, Merzifon'a tünel kalıp sistemiyle yapılacak 256 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1 adet sosyal tesis, 1 adet büfe adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatı yaptırılacak.

İhale, 16 Kasım 2009 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de "açık ihale usulü" ile yapılacak. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan ihaleye sadece yerli firmalar katılabilecek. Söz konusu ihalede katılımcılar şartnameyi bedeli mukabili TOKİ'den satın alabilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden TOKİ'ye verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.
AA.
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss