bilge özdemir hilmi ışıkören

Kayseri Yaş Meyve ve Sebze Hali kiraya verilecek

Kayseri Yaş Meyve ve Sebze Hali kiraya verilecek
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Yaş Meyve ve Sebze Hali'ni 10 yıllığına kiraya verecek.Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kocasinan ilçesi Argıncık Mevkii Pervane Mahallesinde bulunan Yaş Meyve ve Sebze Toptancı hali ve eklentilerinin (Hal kompleksi) temizlik, güvenlik, peyzaj , ısınma-soğutma, bakım-onarım ve benzeri üniteleri ile her tür idari-teknik işinin de yapılması şartıyla 10 yıl süre ile işletilmek üzere "kapalı teklif usulü" ile kiraya verecek.

İşin ihalesi 18.06.2008 çarşamba günü saat 14:00'da gerçekleştirilecek. Yaş Meyve ve Sebze Toptancı hali ve eklentilerinin yıllık sabit kira bedeli 2 milyon 250 bin YTL olarak belirlendi. Geçici teminat bedeli olarak 675 bin YTL alınacak. Teklifler bu bedelin artırılması şeklinde olacak. İhale Kayseri Büyükşehir Belediyesi encümen toplantı odasında, belediye encümenince yapılacak.
 
İhaleye dair tekliflerin en geç 18 Haziran 2008 Çarşamba günü saat 10:00'a kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Encümen kalemine alındı belgesi karşılığında verilmesi gerekiyor. Posta ile yapılan başvurularda da aynı tarih ve saat geçerli olacak..
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss