Ağaoğlu İnşaat Finans Merkezi Projesi’ne ne zaman başlayacak?

Ağaoğlu Finans Merkezi Projesi kapsamında yer alan konut ve ofislerin satışları 2014'te başlayacak. Projenin hafriyat çalışmaları ise yılbaşında başlıyor...


Kategori: Hangi Proje Ne Zaman Nerede ?
Firma: Ağaoğlu İnşaat
Proje: Ağaoğlu Finans Merkezi ProjesiAğaoğlu İnşaat Anadolu Yakası’nda ihalesini kazandığı Finans Merkezi’nde yeni projesine hazırlanıyor.  Ağaoğlu Finans Merkezi projesinin hafriyat çalışmalarına 2013 yılının ilk ayında başlanacak. 500 günde bitirilmesi öngörülen ancak 365 günde bitirileceği bildirilen hafriyat 8.5 milyon metreküp alana ayrıldı. 


Minimum 1 milyar 460 milyon TL gelir taahhüdü öngörüldüğünü, Uluslararası Finans Merkezi’ndeki  projede ortak alan 480 bin metrekare, inşaat alanı 833 bin metrekare olarak belirlendi. 


2014 yılında konut ve ofis kısımlarının satışa çıkacağı Ağaoğlu Finans Merkezi Projesi kapsamında konut ve ofis alanlarının satışıyla da toplamda 2.040.000.000 TL’lik bir ciro gerçekleştirilecek. 


Ataşehir Finans Merkezi Projesi 4 bölüm halinde yükselecek. 3. bölüm rezidans dairelere, ofis kısmına, ticari alana ve konferans salonuna ayrılacak. 


2016 yılının ilk yarısında teslim edilmesi planlanan Ağaoğlu Uluslararası Finans Merkezi Projesi 2023 yılına kadar Türkiye’nin özellikle de  İstanbul  ’un vizyonunu değiştirmeye hazırlanıyor…


444 6 777

http://www.agaoglu.com.tr/

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ