Ankara Golfkent satılık daire!

Ankara'nın Yenimahalle semtinde hayata geçirilen Ankara Golfkent satılık daire fiyatları 164 bin TL'den başlıyor. Ankara Golfkent satılık daire bilgilerine (312) 299 02 20 numaralı telefondan ayrıntıları ile ulaşabilirsiniz...


Kategori: Proje Güncel
Firma: Turyap
Proje: Golfkent


Bünyesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tiplerini barındıran Ankara Golfkent projesi 3 etaptan meydana geliyor. Satışların devam ettiği  Ankara   Golfkent  projesinin içinde 2 bin 640 adet daire mevcut durumda. 


Ankara Golfkent dairelerinin alanları 48 metrekareden başlangıç gösteriyor. Ankara'nın Yenimahalle bölgesi sınırlarında yükselen  Ankara Golfkent satılık daire bilgileri haberimizin devamında yer alıyor. Ankara Golfkent satılık daire fiyatları şöyle: 


Ankara Golfkent satılık daire: 


Ankara Golfkent satılık daire fiyatları minimum 164 bin TL'den başlıyor. 


Ankara Golfkent projesinde daire bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödendikten sonra kalan tutar için banka kredisi kullanılabiliyor. Ankara Golfkent satılık daire 'ler ile ilgili daha detaylı bilgi için projenin satış ofisi telefonu:(312) 299 02 20 


Ankara Golfkent projesinde yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark, golf sahası, buhar banyosu, sauna, yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi imkanlar bulunuyor. 


Ankara Golfkent ne zaman teslim? 


Ankara Golfkent projesinde ilk etap Aralık 2013'de, iknici etap ise 24 ay sonra teslim edilecek.


Ankara Golfkent iletişim: 


Ankara Golfkent adres: Eskişehir Yolu Üzeri 32. km Yenimahalle / ANKARA 

Ankara Golfkent adres ve telefon: (312) 299 02 20


Telefon: (312) 299 02 20

Web Adresi: www.ankaragolfkent.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ