Apartman faaliyet raporu örneği!

Apartman yöneticilerinin görevleri arasında bir yıllık faaliyet raporu hazırlamaları bu rapor kapsamında gerçekleştirilen tüm hizmetlere ve bütçe durumuna yer verilmesi gerekiyor. İşte apartman faaliyet raporu örneği...

Apartman faaliyet raporu örneği!

Kategori: Emlak Terimleri

Apartman faaliyet raporu örneği!

Apartman faaliyet raporu, apartman yönetiminin görevde bulundukları bir yılın değerlendirmesini yaptıkları rapor olarak karşımıza çıkıyor. Raporda görev yapılan dönem içerisinde yapılan tüm hizmetler, gelir ve giderler belirtiliyor. Apartman faaliyet raporu örneği aşağıda yer alıyor:


Örnek apartman faaliyet raporu..


KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU


.................. APARTMANI YÖNETİM KURULU


....../..... DÖNEMİ FAALİYET RAPORU


........................ Apartmanı yönetim kurulu olarak, ......../....... dönemi içerisinde genel kurulun verdiği yetki ve alınan kararlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmüş; .................... de yapılması planlanan olağan genel kurula bilgi vermek amacıyla yapılan çalışmalar aşağıda genel kurulun görüşlerine sunulmuştur


Dönem içerisinde apartmanımızın yağmur derelerinin yenilenmesi,apartman dış cephesinin boyatılması,asansörün aylık bakımlarının zamanında yapılması, brulörlerin yıllık bakımının yapılması,yangın tüplerinin yıllık periyodik yenilenmesi ,kapıcı dairesine aspiratör takılması,pencere denizliklerinden giren suyun önlenmesi için denizliklere silikon sürülmesi ve bahçedeki dalları uzayan ağaçların budanması ile apartmanımız için hayati önem taşıyan kalorifer yakıtı alımı işleri ilgili firma ve şahıslarca toplantılar düzenlenerek ödemeler zamanında yapılarak hizmetlerin aksamaması sağlanmıştır.


Apartmanımızın menfaatleri azami gözetilerek tüm olumsuzluklara gerekli müdahaleler yapılmış kurallara uygun olarak en iyi hizmet verilmesi yolunda çaba harcanmıştır.


Apartmanımızda bulundurulması gereken alet ve avadanlıklar,tüm demirbaş eşyalar demirbaş defterine kaydedilmiştir. 


Apartman yönetim kurulunun bir yıllık faaliyeti sırasında yaptığı harcamalar ve gelirlerin dökümü ek'te bilgilerinize sunulmuştur.


GİDERLER MİKTARI

1-Yakıt Gideri  

2-Elektrik Gideri  

3-Su Gideri  

4-Kapıcı Gideri  

5-Bakım Onarım Gideri  

6-Dış cephe Boya gideri  

7-Asansör ve Brulör bakım  

8-Demirbaş Gideri  

9-Temizlik Gideri  

10-Muhtelif Giderler  

TOPLAM  


GELİRLER MİKTARI

1-Aidat Gelirleri  

2-Faiz Gelirleri

 

TOPLAM  

GELİRLER TOPLAMI 

GİDERLER TOPLAMI


MEVCUT : ......... (Apartman yönetimi banka hesabında)


Genel Kurulun bilgisine saygıyla sunulur(..../..../20....)Apartman karar defteri nasıl yazılır?
Apartman yönetimi defter tutma!
Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ