Arnica ev tipi et kıyma makinesi üretti

Kendi mutfağınızda kıymanızı  kolaylıkla hazırlayabilmeniz için Arnica Ev Tipi Et Kıyma Makinesi geliştirdi

Arnica ev tipi et kıyma makinesi üretti

Kategori: Konut

Teknolojisi, sağlamlığı  ve kalitesi ile tanınan Küçük Elektrikli Ev Aletleri markası  Arnica, şimdi de tüketicileri ev tipi kıyma makinesi Promeat Grande ile buluşturuyor. Kıymadan sosise, sucuktan içli köfteye birçok et ürününü en hijyenik şekilde hazırlayan Promeat Grande, tüketicilere kendi mutfaklarında etlerini sağlıkla tüketme fırsatı sunuyor.

Sağlıksız koşullarda bekletilen ve satışa sunulan etler kendimizin ve çevremizdekilerin sağlığını sürekli tehdit etmekte. Özellikle kıyma bekletildiği takdirde hızla bakteri üretebiliyor, bu da tüketiciyi et tüketiminden uzaklaştırıyor... Tüketim eğilimlerini göz önüne alarak ürün gamını geliştiren Arnica, et tüketimindeki hassas noktaları düşünerek Ev Tipi Et Kıyma Makinesi üretti.

Mutfaklarda kendine yer açan Promeat Grande'nin her ayrıntısı da en ince noktasına kadar düşünülmüş. Promeat Grande, paslanmaz çelik kıyıcı silindirleri, paslanmaz bıçağı, içli köfte aparatı, sosis sucuk hunisi, geniş tepsisi gibi aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

Yıllardır evlerin her türlü  ihtiyacına uygun ürünler sunan Arnica, arkasına aldığı 50 yıllık SENUR A.Ş.nin üretici gücüyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ