Asia Studio Residence Kurtköy'de yükseliyor! Metrekare 3 bin TL!

Kurtköy'de hayata geçirilen Asia Studio Residence projesinde metrekare fiyatı 3 bin TL ile 3 bin 400 TL arasında değişiyor. Projede teslimlerin 2014 yılı sonunda yapılması hedefleniyor.


Kategori: Yeni Projeler
Firma: Kulindağ İnşaat
Proje: Asia Studio Residence


Kulindağ İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen  Asia Studio Residence  49 bin metrekare alanda yükseliyor. 3 blok halinde yükselen Asia Studio Residence projesinde bloklar 19 - 23 katlı olarak inşa ediliyor. Çoğunluğu 1+0 ve 1+1 dairelerden oluşan Asia Studio Residence'ta 2+1 daireler de yer alıyor.


Ofis - ev kullanımı için de uygun tasarlanan Asia Studio Residence projesinde yaklaşık 514 konut bulunuyor. Konutların büyüklükleri 43 metrekareden başlayıp, 128 metrekareye kadar değişiyor.


 Asia Studio Residence Kurtköy


Konut teslimlerinin 2014 yılı sonunda yapılması planlanan Asia Studio Residence projesinde metrekare birim fiyatı 3 bin TL'den başlayıp, 3 bin 400 TL arasında değişiyor. Projenin inşaat çalışmalarına 1 ay sonra başlanacak.Proje içerisinde açılıp kapanabilen yüzme havuzu, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, yoga - pilates, lobi resepsiyon hizmetleri, hobi odası, dinlenme alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar yer alıyor.www.asiastudio.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ