Aslan İnşaat, 2 yeni projeye imza atacak!

Bugüne kadar Beylikdüzü ilçesinde toplam 5 projeye imza atan Aslan İnşaat, yeni projeler için gün saymaya başladı. Yapılacak projeler ofis ve rezidans ağırlıklı olacak ve doğaya duyarlılığı ile ön plana çıkacak

Aslan İnşaat, 2 yeni projeye imza atacak!

Kategori: Sektörel

Beylikdüzü'nden vazgeçmeyen şirket, bölgenin her geçen gün gelişmesi ve nüfusunun artmasını fırsata çevirecek. Yapılacak projeler ofis ve rezidans ağırlıklı olacak ve doğaya duyarlılığı ile ön plana çıkacak. Böylece ofis ve konut kullanıcıları daha düşük aidat öderken aynı zamanda ısınmaya da daha az para harcayacak.  

Ofislerin metrekaresi 3 bin lira  

Yeni inşa edilecek ofis projesi 11 bin metrekare alan üzerinde yükselecek. Toplam 34 ofisten oluşacak projede metrekare satış fiyatı yaklaşık 3binlira olacak.  

Konut projesinde 108 daire  

şžirketin rezidans tipi konut projesinde ise 108 daire yer alacak. Tüm sosyal donatıların bir arada sunulacağı proje, 16 binmetrekare alan üzerinde inşa edilecek. Konutların altında günlük ihtiyaçlara cevap verecek dükkanlar bulunacak. 45-88metrekare 1+1"den, 240metrekare 5+1"e farklı tipte daire seçeneklerinin bir arada sunulacağı projede,metrekare satış fiyatı 2 bin liradan başlayacak. şžirketin bu yılki hedefleri arasında şehirmerkezinde arazi almak da var. Bunun için Bomonti"de yer arayışı sürüyor.  

Satışta iki projeleri var  

şžirketin bireysel müşteriye yönelik tamamladığı ilk projesi, Beylikdüzü"nde 2006 senesinde yapılan ve 2007 senesinde teslim edilen 42 ofis ve 16 dükkandan oluşan Aslan Silver Center. Teslimin hemen ardından yapılan bir diğer proje yine aynı bölgede bulunan ve 33 adet 3+1 daireden oluşan Aslan Apartmanı. şžirket, 2008 yılında inşaatına başladığı 90 adet 1+1 ve 2+1 daire ile 18 ticari üniteden oluşan Aslan Rezidans projesinde ise teslimlere başladı. Projede fiyatlar 170 bin liradan başlıyor, 300 bin liraya kadar çıkıyor. 2011 yılında inşaatına başlanan ve 2012"de teslim edilmesi planlanan One Life Rezidans projesinde daire fiyatları 108 bin lira ile 520 bin lira arasında değişiyor.  

HEDEF STRESTEN UZAK YAşžAMAK  

şžirketin hayalindeki proje, kendi içinde hem konut hem alışveriş merkezi hem de ofis alanlarının bulunduğu, insanların metropol hayatının stresinden uzakta günlük yaşamlarını sürdürebildikleri bir yaşam alanı yaratmak. Aslan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Baran Aslan, insanların ev, iş ve sosyal hayatları arasında ulaşıma harcadıkları zamanı minimuma indirme fikrinin kendilerinde böyle bir proje yaratma isteği oluşturduğunu söylüyor. Bunun için gayrimenkul geliştirme çalışmaları ise sürüyor.  

Peşinatı 6 ay erteledi  

Satışta olan projelerde farklı kampanyalar da yapılıyor. Aslan Rezidans projesinde œPeşinat yok, taksit yok, 6 ay sonra öde kampanyası sürüyor. One Life Rezidans projesinde ise topraktan kredi imkanı sağlanıyor.

Bugün

 

 

 

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ