Asya Hill Ümraniye satılık daire!

Asya Hill Ümraniye satılık daire fiyatları 325 bin liradan başlayarak değişiyor. Asya Hill Evleri Ümraniye projesinde daire teslimlerinin önümüzdeki Ekim ayı içerisinde yapılması hedefleniyor...

Asya Hill Ümraniye satılık daire!

Kategori: Proje Güncel
Firma: Vira Yap
Proje: Asya Hill


İstanbul'un Anadolu yakasında Ümraniye ilçesinde inşa edilen  Asya Hill  Evleri projesi Vira Yapı tarafından inşa ediliyor. Asya Hill Ümraniye satılık daire bilgisinden önce Asya Hill Evleri projesinden bahsedelim.


Asya Hill Evleri Ümraniye projesi 111 adet daireden meydana geliyor. Ümraniye Asya Hill Evleri satılık daire tipleri olarak 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tasarlandı. Asya Hill Ümraniye satış ofisi ile 0216 650 25 05 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.


Ümraniye Asya Hill Evleri ödeme koşulları kapsamında yüzde 50 peşinat ödemesi yapıldıktan sonra kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor. Asya Hill Evleri'nda daireler 74 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.Asya Hill Ümraniye satılık daire!


Asya Hill Ümraniye satılık daire fiyatları 325 bin liradan başlayarak değişiyor. Vira Yapı Asya Hill Evleri teslim tarihi 2013 Ekim ayı olarak belirtiliyor. 2 blok halinde yükselen Asya Hill Evleri'nde bloklar 14 ve 15 katlı olarak inşa ediliyor.


Ümraniye Asya Hill Evleri'nde 1+1 dairelerin alanları 74 metrekare, 2+1 dairelerin alanları 95 metrekare, 3+1 dairelerin alanları 110 metrekare ve 140 metrekare olarak belirlendi. Asya Hill Evleri projesi Ümraniye Metrosu'na 100 metre uzaklıkta bulunuyor.


Asya Hill Ümraniye nerede?

Asya Hill Ümraniye adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Caddesi Aheste Sokak No:7 Tepeüstü/Ümraniye/İstanbul


Asya Hill Ümraniye iletişim

Telefon:0216 650 25 05-06

Web adresi: www.asyahill.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ