Ataman İnşaat'tan Ataman Karina Pendik projesi! 75 bin TL'ye!

Ataman İnşaat'ın yeni projesi Ataman Karina Pendik, 26 Mart'ta satışa çıkacak

Ataman İnşaat'tan Ataman Karina Pendik projesi! 75 bin TL'ye!

Kategori: Konut

Ataman Karina Pendik, Ataman İnşaat tarafından Pendik/Tersane Kavşağı'ndaki 1158, 1159 ve 1160 numaralı parselleri içeren toplam 16 bin 850 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek. Projenin toplam inşaat alanı ise 50 bin metrekare.

Ataman Karina Pendik, 2 etapta 400 bağımsız bölümden meydana geliyor.

Projede alanları 46 ve 48 metrekare olan stüdyo tipi konutlar 75 bin TL'den, alanları 60 metrekare olan 1+1'ler 105 bin TL'den, alanları 90 ve 106 metrekare olan 2+1'ler 155 bin TL'den, alanları 142 metrekare olan 3+1'ler ise 255 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

İnşaatına Nisan'da başlanacak olan Ataman Karina Pendik için yüzde 25 peşinatla Denizbank'tan 120 aya kadar konut kredisi kullanılabiliyor. Peşinatlar 18 bin 750 TL'den başlıyor. Bankalarla görüşme halinde olan firma, vade ve faiz oranlarıyla ilgili netleşen bilgiyi proje satışa çıktığında bildirecek. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 7 indirim uygulanıyor.

Projenin ilk etabı 4 blokta 250 konuttan oluşurken; ikinci etabı ise 2 blokta ticari üniteler ve home office'lerden oluşuyor.

Ataman Karina Pendik'te; açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun parkı, fitness center, tenis kortu, yürüyüş ve spor alanları ile 24 saat özel güvenlik sistemi yer alıyor.

Yenilikçi bir mimari anlayışla, birbirinin manzarasını kesmeden denize yönelmiş, görüş açısı ve ışık kullanımının üst seviyede olduğu proje, farklı mimarisiyle dikkat çekiyor.

Ataman Karina Pendik'te teslimlerin 2012 Mart'ta yapılması planlanıyor.

--

1981 yılında kurulan Ataman İnşaat A.Ş. yurt içinde ve yurt dışında sayısız altyapı ve üretim tesisi projesine imza atmış daha sonra turizm ve gıda alanında da yatırımlara yönelmiştir. İnşaat sektöründen gelen bilgi, deneyim ve sermaye gücünü farklı sektörlerde yaptığı yatırımlarla çeşitlendiren Ataman Şirketler Grubu; Rexene Resort ve Pendorya Alışveriş Merkezi'yle faliyetlerini sürdürüyor.

Firmanın vizyonu: Değerlerini kullanarak, insanların mutluluk duyacakları, geleceğin inşa edilmesine katkıda bulunmak

Kalite politikası: Sektöründe, dürüst ve yenilikçi olarak tanınmanın getirdiği onur, yarım asra yaklaşan deneyimler ışığında; ilke edindiği ödün verilemez kalite anlayışını gerçekleştirdiği her yapıya taşırken;
- Çağdaş dünya kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefleyerek, zirveye ulaşmak.
- Etik değerleri korumak, ulusal ve uluslararası yasalar, tüzük, yönetmelik ve standartlara koşulsuz uymak.
- Çalışanlarına yatırım yaparak, eğitim, bilgi ve beceri düzeylerini yükseltmek.

Pendik'in denize uzanan projesi Karina'nın hikayesi

Son yıllarda büyük bir hızla gelişen Pendik,  İstanbul  Anadalu Yakası'nın geleceği en parlak çekim merkezlerinden biri oldu. Pendik'te E-5'in sahil yoluyla birleştiği noktada kalan son arazide de Ataman İnşaat bölgenin en prestijli projesini yapmaya karar verdi.

Çevre yolunun sahil yoluyla buluştuğu, yüzünü denize çevirmiş bu projenin adı, gemilerin denizle buluştuğu gövdesi anlamına gelen 'Karina' Pendik.

Ataman bu yeni projesinin hemen karşısında yapmış olduğu Alışveriş Merkezi Pendorya ile bölgeye ilk adımını atmıştı. İçerisinde bulunan açık alanlarla gün ışığının sürdürebilirliği esas alınarak inşa edilen Pendorya, Alışveriş Merkezi konseptine yeni bir soluk getirmişti.

Karina Pendik Projesi'nde de, Pendorya'daki gibi yenilikçi bir mimari anlayışla, birbirinin manzarasını kesmeden denize yönelmiş, görüş açısı ve ışık kullanımının üst seviyede olduğu, farklı mimarisiyle adından çokça söz ettirecek bir projeye imza atıyor.

Ataman Karina ayrıcalıkları
Açık ve kapalı yüzme havuzu
Açık ve kapalı otopark
Çocuk oyun parkı
Fitness Center
Tenis Kortu
Güneşlenme Terası
Yürüyüş ve spor alanları
24 saat özel güvenlik sistemi
Bitkisel peyzaj

Ataman Karina Pendik Projesi, Pendik/Tersane Kavşağı'ndaki 1158, 1159, 1160 numaralı parselleri içeren toplam 16 bin 850 metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor.

Proje 2 etaptan oluşuyor.
1.etap konut imarlı arsa üzerinde gerçekleştirilerek satışa sunuluyor
2.etap ise, Ticaret ve Home Office Projesi olarak geliştirilmekte olup 1.etabı takiben satışa sunulacak.

İlgili haber

Ataman Karina Pendik'te 75 bin TL'ye! 26 Mart'ta satışta!

http://www.atamankarina.com.tr/

0216 397 03 00

Projeden görüntüler için tıklayın...

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com


 

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ