Bey Konakları Beylikdüzü'nde satılık evler 110 bin TL'den başlıyor!

Bey Konakları, Acara Yapı tarafından Esenyurt Beylikdüzü´nde inşa edildi...

Bey Konakları Beylikdüzü'nde satılık evler 110 bin TL'den başlıyor!

Kategori: Eğitim

Bey Konakları'nda alanları 73 metrekare olan 1+1'ler, alanları 135 metrekare olan 2+1'ler ve alanları 165 metrekare olan 3+1 konutlar yer alıyor. 11 katlı tek blokta 77 konuttan meydana gelen Bey Konakları, Acara Yapı tarafından Esenyurt Beylikdüzü´nde inşa edildi.

Bey Konakları Beylikdüzü'nde satılık evler 115 bin TL'den başlıyor. Bey Konakları projesinde 2+1´lerin satışı tamamlandı. 1+1´ler 115 bin TL´den, 3+1´ler ise 185 bin TL´den başlıyor. Projede en pahalı konut 235 bin TL olarak belirlendi. Bey Konakları için firma peşin ödeme alıyor. Kendi bünyesinde vadelendirme yapmıyor. Tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor

12 bin 500 metrekare alanda hayata geçirilen Bey Konakları Beylikdüzü´nde konut teslimleri hemen yapılıyor. Projede; spor salonu, çocuk oyun parkı ve 2 katlı otopark mevcut.

E5'in yanında inşa edilen Bey Konakları, marketlere yürüyüş mesafesinde olup; otobana 5, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ve Tüyap Fuar'ına 7 dakika uzaklıkta yer alıyor.

0212 852 01 13
www.acarayapi.com
info@acarayapi.com
Projeden görüntüler için tıklayınız...

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

 

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ