Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, Ortaköy'deki evlerine ses izolasyonu yaptırıyor!

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, ikinci çocuklarını kucaklarına alacak olmanın heyecanı içerisindeler. 2 yaşında Kuzey adında bir oğulları olan çift, aileye yeni katılacak üye için en ince detayı bile eksik etmemeye çalışıyorlar

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, Ortaköy'deki evlerine ses izolasyonu yaptırıyor!

Kategori: Magazin

 

Yaklaşık bir sene önce 2 milyon TL'ye Ortaköy kıyılarında Boğaz manzaralı bir ev satın alan ünlü çift, şimdilerde yeni yuvalarında kendilerine rahatsızlık veren her türlü olumsuzluğu ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Şıkel ve Altuğ, Garden 74 Yokuşu'ndaki evlerinin Boğaziçi Köprüsü'ne çok yakın olması ve köprüden geçen araçların yoğun gürültüsü nedeniyle, bebek doğmadan önce evde ses izolasyonu yapmaya başladılar. 2011 yılı ağustos ayında yeni evlerine yerleşmeyi planlayan ünlü çift, taşınma planlarını izolasyon çalışmaları nedeniyle ertelediler.

 

YENİ BEBEĞE YENİ ODA

İkinci kez anne ve baba olmaya hazırlanan Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, ses izolasyonu yaptırdıkları evlerinde bebekleri için farklı hazırlıklar da yapılmaya başladı. İç mimarlar tarafından evde bebek için özel ve yepyeni bir oda da hazırlanıyor. Bebek odasında yeni bireyin rahat edebilmesi için en ince ayrıntı bile düşünülüyor.

Akşam

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ