Caprice Gold'da 23 bin TL'ye!

Bayrampaşa'da inşa edilecek olan Caprice Gold'da 15 günlük devremülk fiyatları 23 bin TL'den  başlıyor...

Caprice Gold'da 23 bin TL'ye!

Kategori: İnşaat Malzemeleri

Caprice Gold Otel projesi, şirketi Jetpa Holding nedeniyle `Jet Fadıl' olarak tanınan Fadıl Akgündüz'ün ablası Avniye Obut tarafından  İstanbul  Bayrampaşa'da yeniden hayata geçiriliyor.
 
Caprice Otellerin ilki 1995 yılında Didim'de açılmıştı. Proje için Bayrampaşa Belediyesi'nden 26 bin metrekare arazi 49 yıllığına kiralandı.

Caprice Gold'un temeli 12 Mayıs tarihinde atılacak. Otelin inşaatı ise 2012 yılında tamamlanacak. Açılış 29 Mayıs 2012'de gerçekleşecek. Devremülk sisteminin uygulanacağı projede odaların alanı 19 metrekare ile 48 metrekare arasında değişiyor. 15 günlük devremülk ücretleri 23 bin TL'den başlıyor. Devremülkler peşin fiyatına 30 ay taksitle satılıyor.

Caprice Gold, 2 bin oda ve 3 bin yataklı olacak. Kapalı otoparkları dahil 300 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projenin maliyeti otelin lüks döşemesi dahil 350 milyon dolar civarında. Hepsi satılırsa elde edilecek ciro ise 2 milyar dolar.
 
Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne komşu Caprice Gold'da bayanlara ve baylara özel 12 adet kapalı ve 6 adet açık olmak üzere toplam 18 havuz, 5 bin metrekaresi açık ve 15 bin metrekaresi kapalı olmak üzere İstanbul'un en büyük SPA'sı ve tek deniz kaplıcası da bulunacak. Ayrıca tiyatrolar, animasyonlar ve havuz oyunları, bayanlar özel matineler, çocuk özel eğlenceleri, lunapark ve oyun salonları yer alacak.

Caprice Gold müşterilerine 3 Gold sistemiyle bir odanın yanı sıra, bir otomobil ve bir de saray hizmet paketi ücretsiz olarak sunulacak. Caprice Gold misafiri bu ücretsiz ekstra hakkını, araç kullanımı ile 24 saat açık büfe ve diğer saray hizmetlerinden yararlanmak suretiyle, konakladığı süre içerisinde veya konaklamadan sonraki son beş yıl içerisinde kullanabilecek veya dostlarına kullandırabilecek.

www.caprice.com.tr

0212 286 38 28
0256 846 13 33

Projeden görüntüler için tıklayınız

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ