Danış Park Maltepe satılık daire!

Danış Yapı projesi olan Danış Park Maltepe satılık daire tiplerinden 1 oda 1 salon konut tiplerinin fiyatları 210 bin liradan başlıyor ve 230 bin liraya kadar yükseliyor


Kategori: Proje Güncel
Firma: Danış Yapı
Proje: Danış Park

Danış Park projesi, Anadolu Yakası içinde Maltepe'de yükseliyor.  Danış Yapı  projesi Danış Park Maltepe satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


7 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan  Danış Park  Evleri'nde 94 konut bulunuyor. Danış Park Maltepe satılık daire fiyatları 210 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 2+1 konutların tamamının satıldığı projede 14 kattan meydana gelen bloklar bulunuyor. 


Danış Park Maltepe satılık daire fiyatları 1+1'lerde 210 bin lira ile 230 bin lira arasında değişirken 3+1'lerde 420 bin liradan başlıyor ve 495 bin liraya kadar çıkıyor. 


Maltepe Danış Park Evleri'nde güvenlik, yüzme havuzu, otopark, spor tesisleri ve de sosyal alanlar bulunuyor. Danış Park Evleri Maltepe ödeme koşulları kapsamında banka kredisiyle vadelendirme yapılıyor. Maltepe Danışpark Evleri teslim tarihi hemen olarak belirlendi. 


Danış Park Maltepe ulaşım: Zümrütevler Mahallesi Nil Caddesi Yasemin Sokak No:2 A Blok Maltepe -  İstanbul 


Danış Park Maltepe satış ofisi

Telefon: 0216 441 72 75

Web Adresi: www.danispark.com

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ