Deposite `365 gün indirim` vaadiyle açıldı

Sinpaş Grubu tarafından inşa edilen Deposite Outlet Merkezi, 110 mağazayla İstanbul İkitelli'de açıldı. Merkezde yapı market ve hazır giyim ürünleri bir arada olacak

Deposite `365 gün indirim` vaadiyle açıldı


 


Sinpaş Grubu tarafından projelendiren 170 bin metrekarelik alana sahip Deposite Outlet Alışveriş Merkezi,  İstanbul  Valisi Muammer Güler tarafından açıldı. Sinpaş Grubu'nun 110 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirdiği 365 gün indirim vaat eden Deposite'de aralarında YKM, Mango, Mudo, Tchibo, Teknosa ve Beymen'in de bulunduğu 110 mağaza yer alıyor. Merkezde Life Clup adlı sağlık ve spor merkezi ile 1750 araçlık otopark da bulunuyor.


İndirim mağazaları bir arada


Yapı market ile hazır giyim sektörünü bir araya getiren karma bir alışveriş merkezi oluşturduklarını belirten Deposite Outlet Merkezi'nin Genel Müdürü Fatin Eren Eriş, "Markaların bünyesinde hizmet veren outlet mağazalarını tek bir çatı altında birleştirerek merkez haline getirdik. Buradaki karma yapı tüketiciye çok yönlü indirim seçenekleri sunarken alışverişte yaşanan vakit kaybını azaltacak" diye konuştu.

Nostaljik açık pazar


İki ayrı bloktan oluşan ve 365 gün indirim vadeden Deposite'nin içinde Kapalıçarşı'daki en ünlü kısmı olan Mısır Çarşısı'dan esinlenerek oluşturulmuş nostaljik açık pazar da bulunuyor. Arasta adlı çarşı farklı kafeleriyle dikkat çekiyor. Deposite'de 110 mağazanın yanında içinde Atölye Restoran, Bizköfte, Karafırın ve Telkari Restoran'ın buluduğu yiyecek katıyla birlikte terzi, kuaför, eczane ve kırtasiye de yer alıyor.


 


(Milliye)

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ