Diyarbakır Üçkuyular 2. Etapta konutlar teslim ediliyor!

Diyarbakır Üçkuyular 2. Etapta yoksul grubu konut projesi kapsamında İdare stoklarında bulunan 12 konut teslim ediliyor. 40 metrekare 9 adet 1+1 konutun fiyatları 30 bin TL ile 35 bin TL arasında değişiyor

Diyarbakır Üçkuyular 2. Etapta konutlar teslim ediliyor!

Diyarbakır Üçkuyular 2. Etapta yoksul grubu konut projesi kapsamında İdare stoklarında bulunan 12 konut 01-12 Nisan 2011 tarihleri arasında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Kayapınar Şubesi aracılığı ve kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu. 40 metrekare 9 adet 1+1 konutun fiyatları 30 bin TL ile 35 bin TL arasında değişiyor. 62 metrekare 3 adet 2+1 konutun fiyatları ise 49 bin TL ile 52 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Diyarbakır Üçkuyular 2.Etap yoksul grubu konut projesine başvuruda bulunan ve kura çekilişi sonucu belirlenen asil hak sahipleri 26-29 Nisan 2011 tarihleri arasında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Kayapınar Şubesinde sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştirecekler.
 
Konutlar teslimli olduğundan sözleşme imzalayan hak sahipleri PROKON MÜH. VE MÜŞ. A.Ş VE BEŞER MÜH. MÜŞ. LTD. ŞTİ. İŞ ORTAKLIĞI Diyarbakır Üçkuyular Şantiyesinden konutlarını teslim alabilecekler.

 

Detaylı satış duyurusu için tıklayınız

Detaylı fiyat listesi için tıklayınız


Kübra Genç/Emlakkulisi.com
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ