Emlak Konut Ayazma 3. Etap nerede

31 Mayıs 2012 Perşembe yapılacak ihaleyle satışı gerçekleşecek olan Ayazma 3. Etap, İstanbul ili Başakşehir ilçesi İkitelli-2 mahallesinde bulunuyor

Emlak Konut Ayazma 3. Etap nerede

Kategori: Hangi Proje Ne Zaman Nerede ?

 

Emlak Konut GYO A.Ş. Gayrimenkul Satış, Kiraya Verme ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihale Yönetmeliği"ne uygun olarak  İstanbul  Başakşehir İkitelli-2 mahallesindeki 10 arsayı satışa çıkardı. Konut, rekreasyon, ilköğretim tesis alanı, dini tesis alanı yapı cinsinde olan 10 arsa toplam 131 bin 841 metrekare büyüklüğe sahip. Gelir paylaşımı modeliyle satışa sunulan arsaların toplam emsale esas inşaat alanı 184 bin 728 metrekare.

 

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen My World Europe projesinin arkasında kalan arsalar, Olimpiyat Stadyumu'na, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne Masko Mobilyacılar Sitesi'ne ve TEM Otoyolu'na oldukça yakın.  Emlak  Konut Ayazma 3. Etap arsaların yanında islah edilen Menekşe Deresi yer alıyor. 

 

 

İhale, "Arsa Satışı Karşılığı" yapım işi olması ve bu iş için bütçeye ödenek konmaması nedeniyle, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu' na ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’ na tabi olmayıp, " Emlak Konut GYO A.Ş. Gayrimenkul Satış, Kiraya Verme ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihale Yönetmeliği " ne uygun olarak Açık İhale (Kapalı Zarf Teklif Alma ve Pazarlık - Açık artırma) Usulüne göre iki oturum halinde yapılacaktır.

 

İhalenin 1. Oturumu 31.05.2012 Perşembe günü saat 14:30’ da yapılacak. 

 

İhaleye, yerli veya yabancı gerçek veya tüzel kişi veya bunların oluşturdukları ortak girişim grupları teklif verebilecektir. Ancak, bu ihale uluslararası bir ihale değildir. Konsorsiyum olarak verilen teklifler kabul edilmeyecektir. Yabancı İstekliler, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’ nda belirtildiği şekilde ihaleye katılabilirler.

 

Detaylı bilgi için: www.emlakkonut.com.tr

 

0216 579 15 15 (Pbx)

 

Sinem ÖZTÜRK/Emlakkulisi.com

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ