27.02.2015 09:32

X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç


ataköy selenium

ataköy selenium

Selenium Ataköy, Selenium standartlarında yapı kalitesini ve tüm sosyal olanakları sağlayacak kompleks bir residence projesi olarak tanıtılıyor. E-5e cepheli ve havaalanına 5 dakika mesafede bir arsada yükselecek olan Selenium Ataköy, 2 kuleden meydana ge


ataköy selenium

ataköy

1967 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Aşçıoğlu İnşaat, Ataköy'deki arazileri üzerine yeni bir konut projesi hayata geçirmeyi planlıyor. Selenium Ataköy olarak adlandırılan proje E-5 üzerinde konumlanacak. Şu an imarının beklendiği bürokrasi aşamasında olan arsanın alanı 20 bin metrekare olarak açıklandı.

Selenium Ataköy, Selenium standartlarında yapı kalitesini ve tüm sosyal olanakları sağlayacak kompleks bir residence projesi olarak tanıtılıyor. E-5e cepheli ve havaalanına 5 dakika mesafede bir arsada yükselecek olan Selenium Ataköy, 2 kuleden meydana gelecek.

Hepsi stüdyo daireden oluşan 21 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan proje Aşçıoğlu İnşaat'ın, Ataköyün A Plus projeye ihtiyacı olduğun fak etmeleri üzerine Ataköyün kalbinde yer alacak. Selenium Ataköy'ün toplam inşaat alanı 50 bin metrekare olup 50 milyon dolarlık bir yatırım hedefleniyor.

Residence proje olan Selenium Ataköy'de...

Künyeİletişim

2007 - 2015 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Flash Haber

Hep İstanbul 2. etap satışları devam ediyor! 216 bin TL'ye!