06.03.2015 07:58

X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç


değişik lambalar

değişik lambalar

Evlerden ofislere, peyzaj mimarisinden iç tasanma değişik fikirlerinin buluştuğu i-deco Fuarı 600 markanın katılımıyla kapılarını açıyor...  


değişik lambalar

değişik

Evlerden ofislere, peyzaj mimarisinden iç tasanma değişik fikirlerinin buluştuğu i-deco Fuara 600 markanın katılımıyla kapılarım açıyor. Fuarı Beyaz Saray'da kullanılan duvar kaplamalarının yanı sıra su içindeyken de yanan sihirli lambalara kadar pek çok tasarım ürün sergilenecek.

03-06 mart tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da yapılacak fuarda, mobilyalardan duvar kağıtlarına, ev tekstilinden aydınlatmaya kadar tüm mekan ihtiyaçlarını karşılayan dekorasyon ürünleri bir araya geliyor.

Üç boyutlu zemin kaplamaları
Beyaz Saray'ın duvar kaplamalarını yapan Alaman İçmimarlık fuarında önemli katılımcılan arasında yer alıyor. Duvar kağıdı olmasına rağmen ahşap kalınlığında ve görüntüsünde olan ve istenilen renkte defalarca boyanabilme özelliğine sahip Licrustra Duvar Kaplamalarım fuarda sergileyecek olan firma, bunun yanı sıra dünyada yeni çıkmış olan dekorasyonla ilgili malzemeleri I-Deco   Fuarı'nda tanıtacak.

Kablosuz led ampul...

Künyeİletişim

2007 - 2015 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Flash Haber

Gayrimenkul sektöründe şimdi yatırım zamanı!