04.03.2015 20:47

X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç


kapıköy karakolu

kapıköy karakolu

Doğu ve Güneydoğu ile sınır illerimizdeki karakol ve hizmet binalarının TOKİ tarafından yaptırılmasına ilişkin protokol ile Jandarma için 118, Kara Kuvvetleri Komutanlığı için de 44 tesis inşa edilecek.


kapıköy karakolu

kapıköy
Maliye Bakanlığı ve TOKİ'nin Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Jandarma Genel Komutanlığı ile gerçekleştirdiği 2 ayrı protokol, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan tarafından da imzalanarak, TOKİ'ye gönderildi.

Protokoller ile listelerde belirtilen askeri tesisler, Milli Savunma Bakanlığı (Kara Kuvvetleri Komutanlığı için) ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından gösterilecek bölgelerde yine bu kuruluşlarca verilecek mimari proje, mahal listesi ve ihtiyaç programı ile fen ve sanat kurallarına uygun olarak TOKİ tarafından yeniden yaptırılacak. Mevcutlar da genişletilecek, iyileştirilecek veya esaslı onarıma tabi tutulacak.

Bunun için Milli Savunma Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığınca önerilen ve TOKİ'ce uygun bulunan Hazine adına kayıtlı taşınmazlar, ilgili idareler ya da TOKİ tarafından Maliye Bakanlığından talep edilecek ve bunların TOKİ'ye devri yapılacak.

Askeri tesislerin maliyet bedeli ile TOKİ'ye devredilecek taşınmaz bedelleri arasında TOKİ'nin alacak...
Künyeİletişim

2007 - 2015 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Flash Haber

Gayrimenkul sektöründe şimdi yatırım zamanı!