28.02.2015 15:54

X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç


orbay katmerci

orbay katmerci

Katmerci Ailesi Çengelköy´deki dokuz katlı malikaneleri yüzünden yıllardır bitmeyen bir kavga yaşıyor
 


orbay katmerci

orbay
Katmerci Ailesi´nin yaşadıkları aslında bir hesaplaşma öyküsü. Fakat bu hikayeyi bildiklerimizden ayıran unsur; olayların 6 bin 500 metrekarelik, 9 katlı, 30 odalı, kapalı yüzme havuzu, restoranı, diskosu, sineması, spor salonu, kuaförü, squash kortu, helikopter pisti olan saray yavrusu bir evde geçmesi. Konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Necla Katmerci, eşi Yılmaz Katmerci´nin zengin olunca değiştiğini söylüyor. Sevgililer edinen, onlardan çocuk sahibi olan, eşini ve çocuklarını meteliksiz sokağa atmak için savaş başlatan Yılmaz Katmerci, mahkeme kararıyla dört kere evden uzaklaştırılıyor. Yılmaz Katmerci ise eşinin anlattıklarını yalanlıyor. "Anlattığı herşey yalan. Esas onlar beni evden attılar" diyor.
 
Eşinizle nasıl tanıştınız?
Görücü usulü evlendik ama birbirimizi çok sevdik. Herşeyi beraberce sıfırdan yaptık. Kocamustafapaşa´da oturuyorduk. Oğullarımız, Orbay ve Korbay dünyaya gelince ev küçük gelmeye başladı, Bakırköy´e taşındık....
Künyeİletişim

2007 - 2015 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Flash Haber

Gayrimenkul sektöründe şimdi yatırım zamanı!