01.03.2015 10:25

X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç


yeşilvadi gaziantep

yeşilvadi gaziantep

şžahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, hayata geçirecekleri kentsel dönüşüm projeleri ile kenti çarpık yapılaşmasından kurtarıp, modern bir ilçe haline getireceklerini söyledi


yeşilvadi gaziantep

yeşilvadi

Tahmazoğlu, 6,5 milyon metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek 'Yeşil Vadi' projesiyle örnek bir ilçe olacaklarını belirtti.

Gaziantep'in şirin ilçesi şžahinbey'in belediye başkanlığını 2 yıl önce büyük bir oy farkı ile kazanan Mehmet Tahmazoğlu, uygulamaya koyduğu kentsel dönüşüm projeleri ile şžahinbey'i çarpık yapılaşmadan kurtarıp modern bir şehir haline getireceklerini söyledi. şžahinbey'de daha önce 15 yıl süre ile görev yapan CHP'li belediye başkanın şehre bir tek çivi bile çakmadığını belirten Başkan Tahmazoğlu, 'Bugün boşa geçen 15 yılın açığını kapatabilmek için ekibimiz ile birlikte gecemizi gündüzümüze katarak çalışmak zorundayız' dedi.

şžahinbey'i parkları, yolları, altyapısı ve spor alanları ile herkesin insanca yaşayabileceği bir şehir haline getirmek için öncelikli olarak 6.5 milyon metrekarelik bir alanı imara açarak 'Yeşil Vadi Projesi'ni hayata geçirdiklerini vurgulayan Tahmazoğlu,...

Künyeİletişim

2007 - 2015 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Flash Haber

Gayrimenkul sektöründe şimdi yatırım zamanı!