Eskişehir Yenişehir Konakları'nda 120 ay yüzde 0.90 faizle!

Arıkanlı İnşaat'ın yürüttüğü projede Yenişehir Konakları'ndaki konutlar, 2+1 dairelerden, 5+2 villalara kadar dokuz farklı tipten oluşuyor

Eskişehir Yenişehir Konakları'nda 120 ay yüzde 0.90 faizle!

Kategori: Sektörel
Türkiye İş Bankası, Eskişehir Yenişehir Konakları'nda ev sahibi olmak isteyenlere, projeye özel masrafsız, 24 aya kadar yüzde sıfır faiz seçeneği ve 120 ay vade ile aylık yüzde 0,90 faiz oranıyla ev kredisi imkânı sunuyor.
 
Arıkanlı İnşaat'ın yürüttüğü projede Yenişehir Konakları'ndaki konutlar, 2+1 dairelerden, 5+2 villalara kadar dokuz farklı tipten oluşuyor. Yenişehir Konakları'nda ev sahibi olmak isteyenler, 222 220 85 94 nolu satış ofisini arayarak veya www.yenisehirkonaklari.com adresini ziyaret ederek proje hakkında detaylı bilgi alabilirler.
 
Eskişehir'de ev sahibi olmak isteyenler, kendilerine en uygun ev kredisini seçmek, ev kredisi hakkında merak ettikleri soruların yanıtlarını öğrenmek ve kredi başvurusunda bulunmak için 444 2468 nolu ev kredisi çağrı merkezini arayabilir, www.isteevim.com.tr'yi veya İş Bankası Eskişehir Şubesi'ni ziyaret edebilir.
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ