Fenerbahçe, Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapacak!

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Özbağı, Düzce Topuk Yaylasında inşa ettikleri kamp tesislerinin mayıs ayı sonunda tamamlanacağını bildirdi. Radyo Fenerbahçeye telefonla bağlanan Özbağı, Topuk Yaylası Tesislerinin yapım aşamasıyla ilgili bilgiler verdi...

Fenerbahçe, Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapacak!

Sarı-lacivertli kulübün tesisleşme ihtiyacı doğrultusunda 10 yıllık süreçte önemli çalışmalar yaptıklarını ve çalışmalara devam edeceklerini kaydeden Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Nihat Özbağı,  Özbağı, 157 dönümlük araziye yaptıkları tesiste 85 oda, 2 futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, fitnes salonu, yürüyüş yolları ve gölet bulunduğunu söyledi.

İnşaat çalışmalarının kışın da sürdüğünü bildiren Özbağı, "Bittiği zaman mükemmel bir yer olacak. Türkiyede örnek olacak. Karda kışta çalışmalar devam etti. Tahmin ediyorum mayıs sonunda bitireceğiz" dedi. Tesislerde şu anda dekorasyon çalışmalarının yapıldığını anlatan Nihat Özbağı, "Kamplara çok para harcıyorduk. İnşallah gelecek sezon için kampımızı burada yapacağız. Bütün branşlara uygun bir de kapalı salon yapıyoruz. Bütün takımlarımız burada kamp yapabilecek durumda. Kürek için tesis yapıyoruz. Yürüyüş parkuru var, tartan pist yapıyoruz. Göl etrafında güzel bir yürüyüş parkuru olacak. Avrupada imrendiğimiz kamp yerlerinden daha güzel bir tesis olacak" diye konuştu.

Bu arada, Ataşehirdeki spor salonunun inşaatı hakında bilgiler veren Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay ise tesisin ağustos ayına yetiştirilmesi için gereken her şeyin yapıldığını bildirerek, "Salonun çok yönlü çalışacak olması basketbol takımının bütçesine katkı sağlayacaktır" dedi.

AA

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ