Adsız Doğan

Adsız Doğan Ekmekçi

Eski Galata Köprüsü üzerinde fuar ve reklam çalışması yapmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden aynı gün izin alan iki prodüksiyon firmasının yönetici ve çalışanları mahkemelik oldu

Hasan Doğan Spor

Hasan Doğan Spor Tesisleri'nin temeli atıldı

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, "Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde yetişecek nice elit sporcular, Kastamonu'yu Türkiye'de ve uluslararası arenada temsil edecek" diye konuştu

Aydın Doğan ın ortağı

Aydın Doğan'ın ortağı 'çırak' çıktı

İşadamı Aydın Doğan ile İstanbul'da ortak olarak rezidans inşa eden ABD'li emlak kralı Donald Trump'ın işleri kötüye gitmeye başladı.

Hasan Doğan Spor

Hasan Doğan Spor Tesisleri açılıyor

Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı merhum Hasan Doğan'ın anısına Kastamonu'da yapılacak olan Kuzeykent Hasan Doğan Spor Tesisleri'nin temel atma töreni 17 Martta yapılacak.

Doğan dev araziyi

Doğan dev araziyi MİLPA ile toplamış

Aydın Doğan'ın, golf sahalı süper lüks villa yapmayı planladığı 2 milyon 238 bin m2 dev araziyi MİLPA üzerinden mülkiyetine geçirdiği ortaya çıktı.

Doğan Grubu DD

Doğan Grubu DD Konut'taki payını yükseltti

Doğan Holding, yüzde 23,50 paya sahip olduğu DD Konut Finansman A.Ş'nin sermayesinin yüzde 23,50'sini temsil eden hissenin, Doğan Yayın Holding A.Ş'den satın alınmasına karar verdiğini duyurdu.

Prof. İzzettin Doğan

Prof. İzzettin Doğan gayrimenkule girdi

Alevi kesimin önde gelen isimlerinden, Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan, gayrimenkul sektörüne adım attı.

Doğan Holding D

Doğan Holding D Yapı Reel Estate`yi alacak

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Romanya'da kurulu D-Yapı Reel Estate, Investment and Construction S.R.L. unvanlı şirketin sermayesini temsil eden payların tamamını satın alacağını duyurdu.

Türkiye`nin ilk mortgage

Türkiye`nin ilk mortgage finansman şirketi Doğan`dan

BDDK, Doğan Yayın'ın iştiraki DD Konut Finansman'a onay verdi


Adsız Doğan Ekmekçi

Adsız Doğan

FPS Prodüksiyon’un sahibi Alihan Karagül ile İDF Prodüksiyon’un ortaklarından Adsız Doğan Ekmekçi’nin de aralarında bulunduğu 4 kişi hakkında tehdit, hakaret gibi suçlardan 3 ay ile 5 yıla arasında değişen hapis istemiyle dava açıldı. Karagül, Ekmekçi, Günhan Berk Bengü ve Ahmet Burak Tran önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.  İstanbul Cumhuriyet Savcılığınca hazırlanan iddianamede, cipi ile süratle platforma giren Adsız Doğan Ekmekçi, Alihan Karagül, Ahmet Burak Turan ve Günhan Berk Bengü tarafından “Birazdan buraya 300-400 silahlı adam gelecek, gününüzü göreceksiniz. Hemen Burayı terk edin” denilerek tehdit edildiği öne sürüldü. Adsız Doğan Ekmekçi’nin ise Osman Keskin, oyuncu Ahmet Olgun Sünear, Alihan Karagül ve Ahmet Burak Turan’a küfür ettiği iddia...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss