ağacan emre

ağacan emre ağaoğlu

11. dönem Aga Khan Mimarlık Ödülü'ne layık görülen EAA-Emre Arolat Architects tarafından tasarlanan İpekyol Tekstil Fabrikası projesi ödül töreni, Aga Khan Mimarlık Ödülü Direktörü Derakhshani'nin de katılımıyla İpekyol Tekstil Fabrikası ’nda gerçekleştir

Ukra; Torunlar dan CFO

Ukra; Torunlar'dan CFO ve Ağaoğlu'ndan Pazarlama Direktörü transfer etti!

Ukra İnşaat, Torunlar GYO'ya bağlı Netsel Marina'dan Afife Edige'yi CFO ve Ağaoğlu Grubu'ndan Emre Balaban'ı pazarlama direktörü olarak transfer etti. Afife Edige, İktisat GYO ve Doğuş GYO'da CFO olarak görev yapmıştı

Ağaoğlu Milas tan 5

Ağaoğlu Milas'tan 5 milyar dolar ciro hedefliyor

Ağaoğlu Grubu, Net holding'in Milas'taki 9.8 milyon metrekare alanlı arazine yaptığı prjeden 5 milyar dolar ciro hedefliyor. Grup kazandığı parayı enerjiye yatıracak.

Ağaoğlu ödemeyi 12

Ağaoğlu ödemeyi 12 milyon dolar artırdı

Ağaoğlu Grubu, Net Holding'in Milas'taki 9 milyon 200 bin metrekare alanlı arazisine yapacağı ödemeyi 12 milyon dolar artırdı.

Emre Çamlıbel: Konut

Emre Çamlıbel: Konut kredisinde faizler düşecek, kredi kullanımı artacak

Soyak Genel Müdürü Emre Çamlıbel, Barcelona Meeting Point'te Türk konut sektörünü değerlendirdi.

Emre Çamlıbel Türkiye

Emre Çamlıbel Türkiye emlak piyasasını Las Vegas'ta anlattı

Soyak Genel Müdürü Emre Çamlıbel, 24 Ekim tarihinde Amerika'nın Las Vegas şehrinde düzenlenen Urban Land Institute ( ULI )'nin düzenlediği konferansta konuşma yaparak Türkiye'deki konut sektörü üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Hasan Rahvalı: Ağaoğlu

Hasan Rahvalı: Ağaoğlu Avrupa yakasında 2 bin 500 konutluk iki projeye başlıyor

Bugüne kadar ağırlıklı olarak İstanbul'un Anadolu yakasında konut projelerine imza atan Ağaoğlu Şirketler Grubu, Avrupa yakasında ise Merter ve Maslak olmak üzere iki proje gerçekleştirecek.

Ağaoğlu projeleri yüzde

Ağaoğlu projeleri yüzde 50 prim yaptı

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkçe'de 'benim' anlamına gelen 'My' konseptli projeleriyle 10 yıldır konut üretiyor. Bugüne kadar, 'My' konsepti ile 7 proje hayata geçti.

Ağaoğlu Yönetim Kurulu

Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu

Business Channel ekranlarında saat 16.30'da yayınlanacak, Vatan Gazetesi Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'nin sunduğu Emlak Kulisi'nin bugünkü konuğu Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu.


ağacan emre ağaoğlu

ağacan emre

11. dönem Aga Khan Mimarlık Ödülü'ne layık görülen EAA - Emre Arolat Architects tarafından tasarlanan İpekyol Tekstil Fabrikası projesi ödül töreni, Aga Khan Mimarlık Ödülü Direktörü Farrokh Derakhshani, Yönetim Kurulu Üyelerinden Mohammad al-Asad ve Han Tümertekin, Jüri Başkanı Omar Abdulaziz Hallaj ve Teknik Eleştirmen Hanif Kara 'nın katılımıyla, İpekyol Tekstil Fabrikası 'nda gerçekleştirilecek.

Üretim hedefleri ile çalışanların mutluluğunu birleştiren, yaratıcı tasarımı ve mühendisliği ile verimli ve keyifli bir çalışma ortamı sağlayan mimarisiyle, dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden Aga Khan Mimarlık Ödülü 'nü alan İpekyol Tekstil fabrikası gezisi ve ödül töreni 25 Mayıs 2011, çarşamba günü saat 13:00'de düzenlenecek.

25 Mayıs 2011 çarşamba günü tören etkinliği için program şöyle:

09:00                          ...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss