ahmet inan

ahmet inan aca

450 bin TL sermaye ile kurulan ACA Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi, İstanbul Gayrettepe ’de Ahmet İnan, Muhittin Furkan İnan, Yunus Emre İnan, Adnan Yılmaz, Feyza Yılmaz, Celal Doluel ve şžahin Korkmaz tarafından hayata geçirildi

Ahmet İnan, ACA

Ahmet İnan, ACA Yapı Taahhüt Sanayi A.şž.'yi kurdu!

450 bin TL sermaye ile kurulan ACA Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi, İstanbul Gayrettepe 'de Ahmet İnan, Muhittin Furkan İnan, Yunus Emre İnan, Adnan Yılmaz, Feyza Yılmaz, Celal Doluel ve şžahin Korkmaz tarafından hayata geçirildi

Fikret İnan dan yeni

Fikret İnan'dan yeni şirket! Fii İnşaat Taahhüt Sanayi A.şž.!

Fii İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi 'nin Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Ahmet Nusret İnan, Fikret İnan ve Mehmet Behçet İnan görev yapacak...

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı satışa çıkıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı, 40 milyon 100 bin TL muhammen bedelle yarın satışa çıkaracak.

TMSF Afif Ahmet

TMSF Afif Ahmet Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı.

Afif Ahmet Paşa

Afif Ahmet Paşa Yalısı yeniden satışta!

TMSF, Binbir Gece dizisinin çekimlerine de ev sahipliği yapan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı yeniden satışa çıkardı.

Fikret İnan: İndirim

Fikret İnan: İndirim yaptık, eleştirildik...

Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, fuara geçen yıla göre ilgini az olduğunu ancak, gelenlerin de gerçek alıcı olduğunu vurguladı.

Profesör Ahmet Vefik

Profesör Ahmet Vefik Alp'in monoray isyanı

Mimar Kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp yine isyanlarda... Projeyi 8 yıl önce dile getirdiğini, belediyenin ise işin önemini yeni anladığını vurgulayan Alp'in yazısını okumak için tıklayın!

İnanlar İnşaat Yönetim

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Serdar İnan

Bugün Business Channel ekranlarında yayınlanacak olan, Vatan gazetesi Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'nin sunduğu Emlak Kulisi programının konuğu İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Serdar İnan.


ahmet inan aca

ahmet inan

450 bin TL sermaye ile kurulan ACA Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi, İstanbul Gayrettepe 'de Ahmet İnan, Muhittin Furkan İnan, Yunus Emre İnan, Adnan Yılmaz, Feyza Yılmaz, Celal Doluel ve şžahin Korkmaz tarafından hayata geçirildi.

Firmanın ortakları arasındaki sermaye dağılımına göre;

140 bin TL 'si Ahmet İnan 'a,
5 bin TL 'si Muhhittin Furkan İnan ',a
5 bin TL 'si Yunus Emre İnan 'a,
25 TL 'si Ahmet İnan 'a,
149 bin 975 TL 'si Feyza Yılmaz 'a,
25 TL 'si Celal Doluel 'e,
149 bin 975 TL 'si ise şžahin Korkmaz 'a ait.

şžirketin iş konusu; Yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel her türlü inşaat taahhüdünde bulunmak ve her türlü inşaat ihalelerine bizzat veya mümessil sıfatıyla iştirak...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss