ahmet kaymak

ahmet kaymak kt

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın çocukları, birkaç yıldır aktif ticaretin içinde

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı Suzan Sabancı'nın oldu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)  tarafından satışa sunulan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'na en yüksek  teklifi, 58 milyon lira ile Suzan Sabancı Dinçer verdi.

Ahmet Vefik Alp ten

Ahmet Vefik Alp'ten Haliç'in altına otopark

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve ilginç projeleriyle tanınan Ahmet Vefik Alp, "İstanbul dünyanın `turizm mekkesi' olacak" dedi.

Ahmet Vefik Alp:

Ahmet Vefik Alp: İşgalciler affedilmiş oldu

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Vefik Alp, Türk Ceza Kanunu ve Kadastro Kanunu'nda yapılan değişiklikle, kamu arazilerini işgal edenlerin affedildiğini savundu.

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı'na alıcı çıkmadı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısına alıcı çıkmadı.

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı satışa çıkıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı, 40 milyon 100 bin TL muhammen bedelle yarın satışa çıkaracak.

TMSF Afif Ahmet

TMSF Afif Ahmet Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı.

Afif Ahmet Paşa

Afif Ahmet Paşa Yalısı yeniden satışta!

TMSF, Binbir Gece dizisinin çekimlerine de ev sahipliği yapan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı yeniden satışa çıkardı.

Profesör Ahmet Vefik

Profesör Ahmet Vefik Alp'in monoray isyanı

Mimar Kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp yine isyanlarda... Projeyi 8 yıl önce dile getirdiğini, belediyenin ise işin önemini yeni anladığını vurgulayan Alp'in yazısını okumak için tıklayın!


ahmet kaymak kt

ahmet kaymak

Hüseyin Ersan Topbaş ile Ahmet Kaymak'ın kurduğu 'KT İç ve Dış Ticaret' ise Topbaş'ın çocuklarının ortak olduğu şirketlerinden sadece biri.
Ahmet Kaymak, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün damadı Mehmet Sarımermer'in de  arkadaşı. Onların da 300 bin lira sermayeli Fenn Teknoloji  diye ayrı bir şirketleri var.
Neyse... 90 bin lirayla kurulan KT,  sermayeyi  750 bin liraya çıkardıktan sonra, faaliyet alanını da genişletti. Dondurulmuş gıdadan, temizliğe uzanan geniş ürün yelpazesi için, mağaza, restoran ve kafe de açabilecek hale geldi.
KT şimdi, Ataköy AVM'de mağaza açıyor. Ticaret Sicili'nin 19 Mart 2010 sayısına göre, Ataköy AVM'den 117 metrekare mağaza, 119 metrekare de açık alan kiralanmış.
Bu arada Topbaş'ın diğer oğlu Mustafa Ömer Topbaş ise bir çikolata şirketi kurmuştu. Geçenlerde bu şirkete, yönetim kurulu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss