ahmet

ahmet özlü

Adana Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özlü, bugüne kadar 10 bin konut ürettiklerini söyledi

İmar İnşaat bugüne

İmar İnşaat bugüne kadar 10 bin konut üretti!

Adana Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özlü, bugüne kadar 10 bin konut ürettiklerini söyledi

Ahmet Vefik Alp ten

Ahmet Vefik Alp'ten Haliç'in altına otopark

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve ilginç projeleriyle tanınan Ahmet Vefik Alp, "İstanbul dünyanın `turizm mekkesi' olacak" dedi.

Ahmet Vefik Alp:

Ahmet Vefik Alp: İşgalciler affedilmiş oldu

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Vefik Alp, Türk Ceza Kanunu ve Kadastro Kanunu'nda yapılan değişiklikle, kamu arazilerini işgal edenlerin affedildiğini savundu.

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı'na alıcı çıkmadı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısına alıcı çıkmadı.

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı satışa çıkıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı, 40 milyon 100 bin TL muhammen bedelle yarın satışa çıkaracak.

TMSF Afif Ahmet

TMSF Afif Ahmet Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı.

Afif Ahmet Paşa

Afif Ahmet Paşa Yalısı yeniden satışta!

TMSF, Binbir Gece dizisinin çekimlerine de ev sahipliği yapan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı yeniden satışa çıkardı.

Profesör Ahmet Vefik

Profesör Ahmet Vefik Alp'in monoray isyanı

Mimar Kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp yine isyanlarda... Projeyi 8 yıl önce dile getirdiğini, belediyenin ise işin önemini yeni anladığını vurgulayan Alp'in yazısını okumak için tıklayın!


ahmet özlü

ahmet

Şehrin her yerinde ayrımcılık yapmadan eşit oranda konut inşa ettiklerini dile getiren Özlü, zarar etmeden ve fahiş kar kazanmadan vatandaşın bütçesine uygun kaliteli projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti. Kuzey Adana'da bin konutun yapımını sürdürdüklerine işaret eden Özlü, iki yıl sonra Karahan Bölgesi'nde yeni bir yerleşim alanının oluşacağını ifade etti. Daireleri 50-250 bin lira aralığında sattıklarını belirten Ahmet Özlü, yeni bir vizyonla vatandaşla daha iç içe olacaklarını vurguladı.

TOKİ ile yarışmadıklarını ancak kaliteli konutta iddialı olduklarına işaret eden Özlü, düzenlediği basın toplantısında, kentte konut açığı bulunduğunu vurguladı. İmar AŞ'nin 48 milyon sermayesi olduğunu hatırlatan Özlü, şirkette huzur hakkı alan kişilerle ilgili, şunları söyledi: "Burada çalışan herkes hak ettiği ücreti alacaktır. Fazlalık varsa çıkartılacak, eksiklikte tamamlanacaktır. Ama doğru birdir. Huzur hakkı alıyor, denilen...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss