ahmet

ahmet şişman

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Şişman, 1 Eylül Yerleşkesi Vaziyet Planı'nın, YÖK tarafından onaylandığını bildirdi

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı Suzan Sabancı'nın oldu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)  tarafından satışa sunulan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'na en yüksek  teklifi, 58 milyon lira ile Suzan Sabancı Dinçer verdi.

Ahmet Vefik Alp ten

Ahmet Vefik Alp'ten Haliç'in altına otopark

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve ilginç projeleriyle tanınan Ahmet Vefik Alp, "İstanbul dünyanın `turizm mekkesi' olacak" dedi.

Ahmet Vefik Alp:

Ahmet Vefik Alp: İşgalciler affedilmiş oldu

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Vefik Alp, Türk Ceza Kanunu ve Kadastro Kanunu'nda yapılan değişiklikle, kamu arazilerini işgal edenlerin affedildiğini savundu.

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı'na alıcı çıkmadı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısına alıcı çıkmadı.

Ahmet Afif Paşa

Ahmet Afif Paşa Yalısı satışa çıkıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı, 40 milyon 100 bin TL muhammen bedelle yarın satışa çıkaracak.

TMSF Afif Ahmet

TMSF Afif Ahmet Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı satışa çıkardı.

Afif Ahmet Paşa

Afif Ahmet Paşa Yalısı yeniden satışta!

TMSF, Binbir Gece dizisinin çekimlerine de ev sahipliği yapan Sarıyer'deki Ahmet Afif Paşa Yalısı'nı yeniden satışa çıkardı.

Profesör Ahmet Vefik

Profesör Ahmet Vefik Alp'in monoray isyanı

Mimar Kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp yine isyanlarda... Projeyi 8 yıl önce dile getirdiğini, belediyenin ise işin önemini yeni anladığını vurgulayan Alp'in yazısını okumak için tıklayın!


ahmet şişman

ahmet

Prof. Dr. Adnan Şişman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, inşaatı süren yerleşkede fiziki yeterlilikleri artırmak için çalıştıklarını söyledi. Üniversitenin iki yılda öz kaynakları ve Uşaklı hayırsever iş adamlarının gayretleriyle geliştiğini anlatan Prof. Dr. Şişman şöyle konuştu: "İki yıl içerisinde Güzel Sanatlar Fakültesi binası, akademik blok, rektörlük, sosyal tesis, spor tesisi ve 4 amfiyi tamamladık. Bunun yanı sıra kampüs alanındaki bilgisayar, su ve elektrik sistemlerini yer altında oluşturulan galerilerden geçirdik. Kampüsün su sorunu çözdük, meydan düzenlemesi yaptık.

Sivaslı ve Karahallı Meslek Yüksekokulları inşaatlarını tamamladık. Halen D 2 blok, M A2 ve M A3 blokta inşaat sürüyor. Spor salonu ve yüzme havuzu inşaatına kısa süre içerisinde başlayacağız. Alışveriş merkezi inşaatı bu yıl başlayacak.

1 Eylül Kampüsü Vaziyet Planı YÖK tarafından onaylandı. Vaziyet planında mümkün...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss