X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Aksaray Demirci

Aksaray Demirci kasabası

Aksaray'ın tarihi evleri ve Ihlara Vadisi'yle yakınlığı nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerlerinden Demirci beldesine gelen ziyaretçileri evinin alt katında misafir eden Mustafa Ay, bu geleneği babasından devralarak, 39 yıldır sürdürüyor...

Aksaray Demirci de otel

Aksaray Demirci'de otel olmadığı için Mustafa Ay bir odasını bağışlıyor!

Aksaray'ın tarihi evleri ve Ihlara Vadisi'yle yakınlığı nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerlerinden Demirci beldesine gelen ziyaretçileri evinin alt katında misafir eden Mustafa Ay, bu geleneği babasından devralarak, 39 yıldır sürdürüyor...

Aksaray da icradan 3

Aksaray'da icradan 3 milyon 52 bin TL'ye satılık fabrika!

Aksaray 1. İcra Müdürlüğü, Aksaray İli, Merkez Taşpınar Kasabası, Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 108 ada, 2 nolu parselde yer alan 1/1 payı Bay Et Baydilli Et ve ET Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi'ne ait fabrika ve arsasını satışa sunuyor

Aksaray da defterdarlıktan 104

Aksaray'da defterdarlıktan 104 bin 508 TL'ye satılık tarla!

Aksaray Defterdarlığı; Aksaray ili, Merkez ilçesi, Taşpınar kasabası, 55 pafta, 3084 parselde yer alan tarlayı satıyor. Tarlanın yaklaşık alanı 174.300,00 metrekare ve rayiç bedeli 104 bin 580 TL olarak belirlendi.

Aksaray Belediyesi arsa

Aksaray Belediyesi arsa ve daire satacak

Aksaray Belediye Başkanlığı Taşpazarı, Ereğlikapı, Zafer, Sağlık, Şifahane ve Büyük Bölcek Mahalleleri'nde arsa, daire ve dükkan satacak.

Aksaray Belediyesi kat

Aksaray Belediyesi kat karşılığı iş merkezi yaptıracak

Aksaray Belediyesi, Ereğli Kapı Mahallesi'nde 5 bin 476 metrekare arsasına kat karşılığı iş merkezi yaptırmak için ihale açtı.

TOKİ`den İstanbul, Mersin,

TOKİ`den İstanbul, Mersin, Hatay ve Aksaray`da 5 proje

TOKİ'nin bu hafta İstanbul, Mersin Hatay ve Aksaray'da 5 projesinin satışları başlıyor.

Aksaray da gayrimenkul

Aksaray'da gayrimenkul satışları

Aksaray ve Kocaeli Gebze Dilovası Belediye Başkanlığı, muhtelif cins ve miktarda taşınmazların satışı için ihale açtı.

Hilton, Aksaray ve

Hilton, Aksaray ve Ihlara'da otel yeri arıyor

Ünlü oteller zinciri Hilton Grubu, son yıllarda fazla turist çekmeye başlayan Aksaray'a 4 yıldızlı 250 yatak kapasiteli otel yapacak.


Aksaray Demirci kasabası

Aksaray Demirci

Merkeze bağlı Demirci beldesi, bölgeye özgü tarihi evleri, yeraltı şehri ve Ihlara Vadisi'ne yakınlığıyla ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Çok sayıda yerli ve yabancı turistin geldiği beldede herhangi bir otelin olmaması nedeniyle konaklama konusunda sıkıntı yaşanıyor.


Beldede yaşayan 70 yaşındaki Mustafa Ay, babasından gördüğü geleneği sürdürerek Demirci'ye gelen ziyaretçileri evinin alt katında misafir ediyor. Evinde misafir ettiği kişilerden para almayan Ay, sadece Allah rızası için bunu yaptığını ifade ediyor. 


- Üç kuşaktır evinde misafir ediyor


Mustafa Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce dedesinin başlattığı bu geleneği 1974 yılında babasını kaybettiğinde kendisinin devam ettirdiğini söyledi.


Beldeye gelen ziyaretçilerin kalacak yer bulamadığında kendisine gönderildiğini anlatan Ay, "Evimde misafir ettiğim kişilerden sadece kimliklerini istiyorum. Burada sabahlıyorlar, çıkarken de kimliklerini geri veriyorum. Bir de kalanların listesini yapıyorum. Bu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss