ali ağaoğlu kimle

ali ağaoğlu kimle evli

şžu sıralar Ayazma'daki yeni projesi My World Europe'un reklamlarında oynayarak gündeme gelen ünlü işadamı Ali Ağaoğlu kimdir İşte başarılı iş adamının hayatı ve bugüne kadar yaptıkları...

Ali Ağaoğlu çıtayı

Ali Ağaoğlu çıtayı yükseltti

Seyrantepe'deki kulenin inşaatına 5 ay sonra başlayacağını söyleyen Ali Ağaoğlu, "Yükseklik 450 metre olacak. 500 metreye kadar gidebiliriz" dedi. Milyar dolarlık yatırım, dünyanın en yüksekleri listesinde 5'inci olacak.

Ali Ağaoğlu: Konutta

Ali Ağaoğlu: Konutta fiyat düşmez

Ali Ağaoğlu, 2009'da inşaat sektöründe kar marjlarının düşeceğini ve herkesin hesabını kitabını iyi yapmak zorunda olduğunu belirtti.

Ali Ağaoğlu ndan konut

Ali Ağaoğlu'ndan konut alacaklara tavsiye!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, üretime devam edilip, gerekli önlemlerin alınması durumunda, Türkiye'nin bu krizden güçlenerek çıkacağını ifade etti

Ali Ağaoğlu kriz

Ali Ağaoğlu kriz dinlemiyor!

Ali Ağaoğlu, Emlak Konut GYO'nun ihalesinde Ataşehir'deki araziye 35 milyon 320 bin YTL verdi.

Ali Ağaoğlu: İnsanların

Ali Ağaoğlu: İnsanların alım gücünün yukarı taşınması lazım

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu: `'Önemli olan,insanların bu konutlara erişebilirliğinin sağlanması. Sorun arz fazlasında değil insanların alım gücünün yukarı taşınması lazım''

Ali Ağaoğlu milyarderler

Ali Ağaoğlu milyarderler kulübünde

Ağaoğlu İnşaat'ın sahibi Ali Ağaoğlu 1.4 milyar dolarlık servetiyle Forbes tarafından hazırlanan 2007'de Türkiye'nin en zenginleri listesine girdi. Soyak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Soyak da 950 milyon dolarlık servetiyle listenin 39. sırasında y

Ali Ağaoğlu: Mortgage

Ali Ağaoğlu: Mortgage genel ekonominin de sigortasıdır

Kişi başı geliri yüksek olan dünyanın en gelişmiş ülkelerinde dahi konutun uzun vadeli bir yatırım olduğunu söyleyen Ağaoğlu Şirketler Topluluğu Başkanı Ali Ağaoğlu, bu ülkelerde de konut yatırımlarının uzun vadeli kredilerle finanse edildiğini söyledi.

Ağaoğlu Yönetim Kurulu

Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu

Business Channel ekranlarında saat 16.30'da yayınlanacak, Vatan Gazetesi Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'nin sunduğu Emlak Kulisi'nin bugünkü konuğu Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu.


ali ağaoğlu kimle evli

ali ağaoğlu kimle

Ali Ağaoğlu, lise öğrenimini tamamladıktan sonra inşaat sektöründeki kariyerine başlayarak yaratıcı ve yenilikçi projeleriyle Ağaoğlu şžirketler Grubu"nun temellerini attı.

Daha lise yıllarındayken, kendi lisesindeki bir inşaat ihalesini kazanarak başarıyla tamamladı. Bir taraftan derslerine çalışırken bir taraftan da çalışanlarını denetleyerek gelecekteki başarılarına dair ilk ipucunu teşkil ediyordu.

Bugüne kadar, tamamlanan ve teslim edilen konut, iş yeri, fabrika ve benzeri büyük yapılar 2 milyon metrekareyi aştı. 2009 yılının sonunda, Ağaoğlu şžirketler Grubu tarafından 10.000 konut birimi inşa edilmişti. Halen 12.000 adet konutun inşaatı sürdürülüyor.

Ali Ağaoğlu, inşaat, turizm ve enerji sektörlerindeki başarılı yatırımlarıyla Ağaoğlu şžirketler Grubu"nu Türkiye"nin en saygın ve en bilinen markalarından biri haline getirdi.

2009 yılında 1.2 milyon USD olan Ağaoğlu şžirketler grubunun toplam gelirinin 2010 yılında 1.5 milyar USD"ye ulaşması bekleniyor. Yatırımların...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss