Ali Yazır kim


Ali Yazır kim

Ali Yazır


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yıldırım İlçe teşkilatı, Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ali Yazır'la buluştu. Tanıtım toplantısında MHP Bursa Miletvekilleri Genel Sekreter İsmet Büyükataman ve Necati Özensoy ile birlikte parti yöneticileri, partililer ve çok sayıda yurttaş da biraraya geldi. 


Mehteran Takım ve KılıçKalkan ekibi gösterileriyle renklenen toplantı öncesinde basm mensuplarının sorularım yanıtlayan Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ali Yazır, Yıldırıma hizmet için yola çıktıklarım belirterek, "Yıldırım'da yılların vermiş olguğu sıkıntıları iyi biliyoruz. Yıldırım'da yaşayan insanları birinci sınıf insan haline getirmek için varız. MHP kadrolarının nasıl belediyecilik yaptığım ispat etmek için varız. İnşaallah Buısa'da bu bir ilk olacak. Yılların yıpranmışlığı, köhneleşmiş yapışım değiştirmeye talibiz. 


Eğitimi, ulaşımı, güvenlik sorunlarını aşmaya talibiz" dedi Toplu konut projelerindeki rezaleti sonlandırmaya, şuyulandırmadaki rezaletleri durdurmaya aday olduklarını belirten Yazır, "Yüdmm'ı...