X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

ali yenel yonca

ali yenel yonca cevher

Oyuncu Yonca Cevher Yenel, oğlunun odasını hazırlarken renklere önem verdiğini söyledi ve ekledi: Renkler beni mutlu da edebilir mutsuz da... çok zorlandım ama çikolata kahvede karar kıldım

Yonca Cevher Yenel:

Yonca Cevher Yenel: Odasını hazırlarken renklerine dikkat ettim

Oyuncu Yonca Cevher Yenel, oğlunun odasını hazırlarken renklere önem verdiğini söyledi ve ekledi: Renkler beni mutlu da edebilir mutsuz da... çok zorlandım ama çikolata kahvede karar kıldım

Ali Ağaoğlu: Mortgage

Ali Ağaoğlu: Mortgage genel ekonominin de sigortasıdır

Kişi başı geliri yüksek olan dünyanın en gelişmiş ülkelerinde dahi konutun uzun vadeli bir yatırım olduğunu söyleyen Ağaoğlu Şirketler Topluluğu Başkanı Ali Ağaoğlu, bu ülkelerde de konut yatırımlarının uzun vadeli kredilerle finanse edildiğini söyledi.

Seyrantepe ve Ali

Seyrantepe ve Ali Sami Yen'de imar planları son şeklini aldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Seyrantepe ve Ali Sami Yen planlarına ilişkin yapılan itirazlarla ilgili komisyon raporlarını görüştü.

Ağaoğlu Yönetim Kurulu

Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu

Business Channel ekranlarında saat 16.30'da yayınlanacak, Vatan Gazetesi Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'nin sunduğu Emlak Kulisi'nin bugünkü konuğu Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu.

Ali Sami Yen in

Ali Sami Yen'in yerine ne yapılacak?

Seyrantepe ihalesi Eren Talu-Alke Ortak Girişim Grubu'na verilirken şimdi Ali Sami Yen'in yerinin ne olacağı tartışılıyor. Mimar Eren Talu, "iddialı bir proje" dedi ve şu bilgileri verdi.

Ali Özmen Safa

Ali Özmen Safa gözünü enerjiye dikti

Star Gazetesi'nin patronu Ali Özmen Safa, enerji sektörüne girmeye hazırlanıyor...

Ali Sami Yen e

Ali Sami Yen'e yapılacak ofis ve rezidansın getirisi 500 milyon doları buluyor

İstanbul Gayrimenkul Değerleme şirketinin yaptığı çalışmaya göre, Ali Sami Yen Stadı'na 476 milyon dolarlık rezidans ve ofis binası inşa etmek mümkün.

Seyrantepe ve Ali

Seyrantepe ve Ali Sami Yen'in yeni ihalesi en geç 10 Ağustos'ta!!!

Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı için yeniden ihaleye çıkılacağı açıklandı.


ali yenel yonca cevher

ali yenel yonca

Binbir Gece' dizisinde fettan gelin 'Füsun' karakteriyle hafızalarda yer edinen Yonca Cevher Yenel, yakında atv'de yayınlacak olan 'Kızım Nerede' adlı diziyle karşınıza gelecek. Yenel şu sıralar hem rolüne hazırlanıyor hem de tüm hayatını adadığı 2 buçuk yaşındaki oğlu Alideniz'le ilgileniyor. Ünlü oyuncu, Alideniz'le aralarındaki ilişkiyi ve anneliği Bebeğim dergisine anlattı.

 Annelik nasıl gidiyor
şžahane gidiyor. Anne-baba olmak çok ağır bir sorumluluk ama bir o kadar da zevkli. Onu doyurmak, temizlemek, uyutmak, onunla oynamak ve an an büyüdüğüne tanıklık etmek muhteşem... Bir anne-baba için çocuğunun fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı bir şekilde büyüdüğünü görmekten daha güzel ne olabilir ki...

 çocuk odası hazırlamak anne-baların hem en keyif aldığı hem de en çok tartıştığı konudur...
Biz Alideniz'in doğumuna iki ay...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss