almer market kayseri

almer market kayseri ürünler

Kayseri'de, bir alışveriş merkezinin kuruluşunun 10. yıldönümü sebebiyle bazı ürünlerde yüzde 70'e varan indirim yapması izdihama yol açtı.

TOKİ Kayseri`de kuralar

TOKİ Kayseri`de kuralar çekildi

Kayseri'de TOKİ tarafından alt gelir grubuna yönelik yaptırılacak 840 konutun sahipleri, 18 bin 500 kişi arasından kurayla belirlendi.

Galatasaray 12 yıldır

Galatasaray 12 yıldır yapamıyor, Kayseri, 12 ayda tamamlıyor

Galatasaray bayrağının dalgalandığı Ali Sami Yen Stadı'nın utanılacak bir hal aldığını düşünen Sarı-Kırmızılı yönetimler, yıllardır modern bir tesisin hayalini kurarken, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl kasım ayında inşaatına başladığı dev tesisin

Kayseri de 62 maden

Kayseri'de 62 maden sahası, özel sektöre açılıyor

Kayseri'de il genelindeki 62 maden sahasının ihale yoluyla özel sektöre açılacağı bildirildi.

Kayseri de konut ve

Kayseri'de konut ve kira fiyatları, Eylül ayında yüzde 5.66 artış gösterdi

Kayseri Ticaret Odası tarafından yapılan araştırmaya göre, Eylül ayında ana harcama grupları içerisinde en fazla artış, yüzde 5.56 ile konut ve kira grubunda gerçekleşti.

Kayseri Belediyesi akaryakıt

Kayseri Belediyesi akaryakıt istasyonu satacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hacı Saki Mahallesi'ndeki bin 920 metrekare alanlı akaryakıt ve LPG ikmal istasyonunu satacak.

Quenn s Park, Kayseri ye

Quenn's Park, Kayseri'ye de otel yapacak

İSTANBUL'da iki, Antalya'da bir tane olmak üzere 3 oteli olan Kayserili Şahinler Grubu, Kayseri'ye de otel yapma kararı aldı.

Kayseri Şeker de

Kayseri Şeker de gayrimenkulcü oluyor

Kayseri Şeker de gayrimenkul sektörüne giriyor. Şirket 80 milyon dolarla dev bir proje geliştirecek.

Kayseri de satılık

Kayseri'de satılık arsa

Cushman&Wakefield Kayseri'de Ankara asfaltı üzerinde 140 bin metrekare alanlı arsanın satışına aracılık edecek


almer market kayseri ürünler

almer market kayseri

Cumhuriyet Meydanı'ndaki Almer Alışveriş Merkezi'nin 10. yaşına girmesi nedeniyle gıda, elektronik, giysi ve çok sayıda üründe yapılan yüzde 70'e varan indirimlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Sabah erkenden mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, mağaza yetkililerine zor anlar yaşattı. Kapıların açılmasıyla mağazaya akın eden vatandaşlar, çok sayıda reyonu boşalttı. Reyonlardaki cazip indirimler izdihama da sebep olurken, polis ekipleri ve mağaza güvenlik elemanları vatandaşlardan sakin olmalarını istedi. İndirime bu kadar izdihamın olmasını beklemediklerini söyleyen Mağaza Müdürü Hamza Fide, fiyatların cazip olması ve yaşanan ekonomik belirsizliğin izdihama sebep olduğunu kaydetti Fide, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile açılış yıl dönümümüzün aynı zamana denk gelmesi nedeniyle bazı etkinler ve kampanyalar düzenledik. Bazı ürünlerimizde yüzde 70'e varan indirimlerimiz oldu. Halkımızdan gördüğümüz yoğun...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss