amerikada ucuz

amerikada ucuz villalar

Türkiye'de 1+1 daireler 200 bin TL fiyatlarla satılırken, Amerika'da 7 odalı villaların fıyatları 89 bin dolara düştü...

İstanbul ve çevresindeki

İstanbul ve çevresindeki en ucuz konutlar

Ekonomist Dergisi, bu haftaki sayısında İstanbul ve çevresindeki en ucuz konutları araştırdı. En ucuz konutlarla ilgili bilgiler için tıklayın!

Ucuz konutta iş

Ucuz konutta iş teşviğe kaldı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşları, Kiptaş ve TOKİ gibi, ucuz konut üretmek için düğmeye bastı. Bu kuruluşlar, bir yandan İstanbul'un yeni yerleşim bölgelerinde toplu konut projelerine uygun arazi arayışlarını sürdürürken, diğer yandan da proje

40 bin YTL`ye

40 bin YTL`ye villa

Bu evler ucuza ev sahibi olmak isteyenler için ideal. Prefabrik villalar, hem huzurlu mekan hem de ucuz ev sahibi olmak isteyenlerin can simidi. İki haftada dikilen bu pratik, sevimli konutların sayısı her geçen gün artıyor.

Ucuz konuta

Ucuz konuta hücum!

KİPTAŞ'ın 6 Ocak'ta biten 1.100 konutluk Kayabaşı Konutları kampanyasına 10 bin 722 kişi başvurdu. TOKİ'nin Kayseri ve Konya'da yaptığı ucuz konutlar ise korkunç talep görüyor. Başkaşehir, Parcity ve Narin Park gibi projelerdeki konutlar kapışılıyor.

Ucuz konutta rekabet

Ucuz konutta rekabet artıyor

Son yıllardaki projelerde orta ve üst gelir grubuna yönelik konutlara ağırlık verilirken, şimdilerde daha düşük bütçelilere yönelik konutlar da yapılıyor. Site tarzında, sosyal donatılarıyla inşa edilen projeler hem ucuz hem de markalı

İstanbul un en ucuz

İstanbul'un en ucuz residence'si

Metrekaresi 2 bin dolar ile İstanbul'un en ucuz ama en iddialı residence ve ofis projeleri arasında olan Beylikdüzü'ndeki Skyport, 9.9.2009'da saat 09.09'da açılacak!

Faizi oranı düşük

Faizi oranı düşük her kredi ucuz olmaz!

Dikkat! Uzmanlar uyarıyor: Faizi oranı düşük her kredi ucuz olmaz! Konut kredisi kullanmayı düşünenlerin mutlaka okuması gereken bir analiz!

Emlakta dünyanın en

Emlakta dünyanın en ucuz metropolü İstanbul

Türkiye'de konutun en önemli ihtiyaç olduğunu belirten İttifak İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya, "Dünyanın en ucuz metropolü İstanbul" dedi


amerikada ucuz villalar

amerikada ucuz

Türkiye'de müteahhitler, kenar semtlerde 1+1 dairelere bile 200 bin lira fiyat biçerken; Amerika'da 7 odalı villalar, 89 bin dolara düştü.


Son günlerde Türkiye'de konut sektöründe fiyatlar bir türlü inmiyor. Bankalardaki konut kredisi faizlerinin düşmesiyle ev almak isteyen vatandaşlar, bu kez inşaat firmalarının yüksek fiyatlarıyla karşılaşmaya başladı. 


FİYAT FARKINA BAK! 


Bazı projelerde 1+1 daireler bile 400 bin lirayı bulan fiyatlarla sunuluyor. İstanbul'un en ücra bölgelerinde de 2+1 evlere 300 bin lira isteniyor. Bizde durum böyle iken; Amerika'da lüks villaların fiyatları ise giderek düşünce, Türkler buraya akın etmeye başladı. Yaşanan krizin ardından, ABD'nin en gözde turizm merkezlerinden Miami'deki villaların fiyatı, İstanbul'daki sıradan bir projedeki 1+1 ya da 2+1 konutlardan daha ucuz hale geldi.


Beylikdüzü'nde, Tuzla'da veya Güneşli'de, yani İstanbul'un dışında semtlerde ortalama bir projede fiyatlar...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss