Anadolujet iletişim


Anadolujet iletişim

Anadolujet

Tarihçi, Yazar Talha Uğurluel’in anlatımıyla gerçekleştirilen ve Çanakkale Savaşı’nın bilinmeyen noktalarının anlatıldığı proje hem halk hem de üniversite öğrencilerinden yoğun ilgi gördü. Projenin tanıtım toplantısı çok sayıda yerel ve mülki idareciyi ağırladı.Halkın havayolu AnadoluJet’in yeni tarih projesi ‘AnadoluJet’le Çanakkale Sohbetleri’ Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Troia Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşi ile başladı.


Çanakkale 2015 - 100. Yıl Koordinasyon Merkezi desteğiyle gerçekleştirilen, Çanakkale Savaşı’nın 100. yılı sebebiyle projelendirilen, toplumun tarihsel ve kültürel gerçeklere duyarlılığını arttırmayı hedefleyen “AnadoluJet’le Çanakkale Sohbetleri” projesinin Troia Kültür Merkezi’nde düzenlenen ilk oturumu yerel ve mülki idarecilerin yanı sıra ÇOMÜ öğrencilerini ağırladı. Söyleşi sonrasında ÇOMÜ Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda Çanakkale halkı için de tekrarlandı.


'Tarihçi, Yazar Talha Uğurluel’in anlatımıyla gerçekleştirilen ‘AnadoluJet’le Çanakkale Sohbetleri’nde; I. Dünya Savaşı’nda Osmanlı Devleti’nin nerelerde,...