ankara temel

ankara temel atma

Gülseren-Anayurt Kentsel Yenileme Projesi’nin 2 bin konuttan oluşan ilk etabının temel atma töreni, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katılımıyla gerçekleşti. Temel atma törenine birçok vatandaşta ilgi gösterdi.

Erdoğan Bayraktar Ankara da

Erdoğan Bayraktar Ankara'da dönüşüm projesi temel atma törenine katılacak!

Erdoğan Bayraktar Ankara'da Kentsel Yenileme Projesi temel atma törenine katılacak. Etkinlik saat 14.30' da Ankara Mamak'ta Anayurt Mahallesi Muhtarlık binasının hemen yan tarafında düzenlenecek...

Bingöl de kentsel dönüşüm

Bingöl'de kentsel dönüşüm temel atma töreni yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve Kalkınma Bakanı Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi İlköğretim Okulu bahçesinde Bingöl Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesinin temel atma törenine katıldı...

TZOB Eğitim Merkezi

TZOB Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisi’nin temel atma töreni!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, yarın Ankara da Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisi’nin temel atma törenine katılacak...

Erdoğan Bayraktar, Yükseltepe

Erdoğan Bayraktar, Yükseltepe projesi temel atma törenine katılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen, Ankara Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 1600 konutluk “Vadi Kent Temel Atma Töreni”ne katılacak...

Ankara çayı temel

Ankara çayı temel atma töreni için temel atma töreni yapıldı!

Ankara çayı Islah Projesi, Nallıhan Belenalan Göleti ve Sulaması ile şžereflikoçhisar Peçenek Barajı Yol Rolekasyonu"nun ortak temel atma töreni Sincan"da yapıldı.

Acunkent in temel atma

Acunkent'in temel atma töreni 1 Mart'ta yapıldı!

Acunkent'in 1 Mart'ta yapılan temel atma törenine haberimizden ulaşabilirsiniz

Madonna, yaptırdığı lisenin

Madonna, yaptırdığı lisenin temel atma törenine katılacak!

Madonna, kendi vakfı tarafından inşa ettirilecek bir kız okulunun temel atma törenine katılacak

Burhan Felek Spor

Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni yapılacak

Geçtiğimiz ay çalışmalara başlanan Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni yarın yapılacak


ankara temel atma

ankara temel

Mamak Belediyesi Anayurt-Gülseren Kentsel Yenileme Projesi’nin 2 bin konuttan oluşan ilk etabının temel atma töreni dün gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’in de katlımıyla gerçekleştirilen temel atma törenine birçok vatandaşta ilgi gösterdi.


KİRA BEDELİ KARŞILANACAK

Arsa sahibi ailelerin, konutlar bitene kadar kira bedellerini karşılayacaklarını söyleyen Bakan Bayraktar, şöyle konuştu: 

“İnşaat bitene kadar bölgede evleri olan kişilerin kira bedelini biz karşılayacağız. Bu size başbakanımızın hediyesidir. Bizim ülkemiz deprem ülkesi, zamanında çok üzücü şeyler yaşadık ama bu bir daha tekrarlanmayacak. Bunu Japonya yapabiliyorsa bizde yapabiliriz. Bu dönem altın harflerle yazılacak.”


5 BİN 450 KONUT YAPILACAK

Proje hakkında vatandaşlara bilgi veren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Mamak yıllarca gecekondu, çöplük, askeri hapishane ile anıldı” dedi ve ekledi: 

“Proje kapsamında 437 bin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss