armina

armina emlak

Bahçeşehir'de inşa edilen Armina Evleri'nde son 2 konut 162 bin TL'ye satılıyor

Türkiye nin emlak haritası

Türkiye'nin emlak haritası II

Anadolu Ajansı Yurt Haberler Servisi'nin çıkardığı Türkiye emlak haritasının diğer ayrıntılarını öğrenmek için tıklayın!

İşte Türkiye nin emlak

İşte Türkiye'nin emlak haritası!

Anadolu Ajansı Yurthaberler Servisi tarihi bir araştırmanın altına imza attı. İstanbul ve Ankara hariç Türkiye'nin emlak haritasını çıkarttı.

Milli Emlak mevzuatında

Milli Emlak mevzuatında yine değişiklik!!!

Hazine'nin özel mülkiyetinde bulunan taşınmazların ve devletin hüküm ve tasarrufu altındaki yerlerin işgalen kullanıldığının tespiti halinde Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nce yürütülecek ecrimisil tespit, takdir ve tahsil işlemlerine ilişkin esas ve usuller

Euro Emlak Fuarı

Euro Emlak Fuarı 4-7 Ekim'de CNR'de

CNR Expo Fuarcılık tarafından düzenlenen Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı (Euro Emlak) 4-7 Ekim tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi'nde yapılacak.

Emlak Konut tan Özyapı ya

Emlak Konut'tan Özyapı'ya ihaleye katılma yasağı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu'na göre Özyapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile ortağı Özcan Yalçınkaya'ya ihalelere katılma yasağı getirdi.

Seçimlerden sonra emlak

Seçimlerden sonra emlak ve konut fiyatları ne olacak? Fiyatları olumlu ve olumsuz neler etkileyecek?

Emlak ve konutta hesabını 22 Temmuz seçimlerine göre yapanlar, bu analiz sizin için. Alacaksanız da satacaksanız da mutlaka bu analizi okuyun. Kararınızı ona göre verin.

Emlak Konut tan İzmir de

Emlak Konut'tan İzmir'de satılık arsa

Türkiye'nin gayrimenkul portföyü zengini Emlak Konut GYO sata sata gayrimenkullerini bitiremiyor. Şirket son olarak İzmir Konak'taki arsasını ve Ataşehir'deki dükkanlarını satışa çıkardı

Üniversitelilerden `Mobil

Üniversitelilerden `Mobil Emlak'

RE/MAX Türkiye, düzenlediği makale yarışması ile üniversitelilere gayrimenkul sektöründe yer bulma ve sektöre yön verebilme şansı tanıdı.Yoğun katılım olduğu yarışmada birinciliği "Mobil Emlak" fikri ile Bahram Devletoğlu aldı. Bahram Devletoğlu bir yıllı


armina emlak

armina

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir'de 109 bin 332 metrekare alan üzerine inşa edilen Armina Evleri, 90 blok ve 720 konuttan oluşuyor. Alanları 120 metrekare olan ve 3+1 şeklinde yapılan son 2 konut 162 bin TL'ye satılıyor. Yaklaşık 2 yıl önce yaşamın başladığı projede konutların tapu teslimi hemen yapılıyor.

Armina Evleri'nde, özel güvenlik sistemi ve güvenlik elemanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Sitede bulunan alışveriş merkezinde ise market, kuru temizleme, şarküteri, kuaför, fitness salonu, eczane, kafe, restoran, butik, pastane, teknoloji market, bijüteri, kozmetik market ve ayakkabı mağazası yer alıyor.

Armina Evleri, Atatürk Havalimanı'na 20, TÜYAP Kongre Merkezi'ne 10, Bakırköy ve Maslak'a 25, Taksim'e ise 35 dakika uzaklıkta.

0212 850 52 52

www.arminaevleri.com

info@arminaevleri.com

© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss