X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

armina evleri kiralık

armina evleri kiralık daireler

Bahçeşehir'de inşa edilen Armina Evleri'nde son 2 konut 162 bin TL'ye satılıyor

Armina Evleri yüzde

Armina Evleri yüzde 10 indirimle

Mimart Yapı İstanbul'un Bahçeşehir'de inşa ettiği Armina Evleri'nde indirimli fiyat uygulamasına başladı.172 bin YTL olan 90 metrekare daireler 154 bin 800 YTL'ye satılıyor.

Armina Evleri`nde 7

Armina Evleri`nde 7 bin 740 YTL peşinatla!

Mimart Yapı, Armina Evleri'nin son etabındaki az sayıdaki daire için, aynı anda 3 farklı avantaj sağlayan "Mutlu Final Kampanyası"nı başlattı. Armina Evleri'ni tercih edenlere firmanın sunduğu 1. avantaj yüzde 10 indirim olacak. Böylece müşteriler, 172 bi

Armina Evleri`nde hemen

Armina Evleri`nde hemen teslim! Peşinata 24 ayda 5 eşit taksit!

Armina Evleri'nde yüzde 25 peşinat 5 eşit taksitte ödenebiliyor. Projede, önce ilk yüzde 5 peşinat ödeniyor, peşinatın kalan kısmı 4 eşit taksitle 6 ay aralıklı olarak ödenecek.

Armina Evleri`nde 7.750

Armina Evleri`nde 7.750 YTL peşinatla hemen teslim

Bahçeşehir'de inşa edilen Armina Evleri'nde son daireler, yüzde 10 indirim imkanı ile satılıyor. Projede yüzde 25 peşinat rakamı da 5 eşit taksitte ödenebiliyor.

Armina Evleri`nde yüzde

Armina Evleri`nde yüzde 10 indirim

2007 sonunda yerleşime açılan Armina Evleri'nin son etap satışlarının bu yılın ilk çeyreğinde bitecek. Satışlarda yüzde 10 indirim ve TEB'den kredi avantajı var.

Armina Evleri nde yaşam

Armina Evleri'nde yaşam başladı

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Armina Evleri projesinde daire teslimleri başladı.

Armina Evleri nde yaşam

Armina Evleri'nde yaşam başladı

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Armina Evleri projesinde daire teslimleri başladı.

Armina Evleri`nde fiyatlar

Armina Evleri`nde fiyatlar 158 bin YTL`den başlıyor!

Son 78 dairenin kaldığı 720 konutluk Armina Evleri'nde fiyatlar 158 bin YTL'den başlıyor. Armina Evleri ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtını bulmak için tıklayın!


armina evleri kiralık daireler

armina evleri kiralık

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir'de 109 bin 332 metrekare alan üzerine inşa edilen Armina Evleri, 90 blok ve 720 konuttan oluşuyor. Alanları 120 metrekare olan ve 3+1 şeklinde yapılan son 2 konut 162 bin TL'ye satılıyor. Yaklaşık 2 yıl önce yaşamın başladığı projede konutların tapu teslimi hemen yapılıyor.

Armina Evleri'nde, özel güvenlik sistemi ve güvenlik elemanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Sitede bulunan alışveriş merkezinde ise market, kuru temizleme, şarküteri, kuaför, fitness salonu, eczane, kafe, restoran, butik, pastane, teknoloji market, bijüteri, kozmetik market ve ayakkabı mağazası yer alıyor.

Armina Evleri, Atatürk Havalimanı'na 20, TÜYAP Kongre Merkezi'ne 10, Bakırköy ve Maslak'a 25, Taksim'e ise 35 dakika uzaklıkta.

0212 850 52 52

www.arminaevleri.com

info@arminaevleri.com

© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss