Atatürk ASMEK Kurs

Atatürk ASMEK Kurs Merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Üçgen Mahallesi’nde hizmete soktuğu Atatürk Kültür Merkezi, 22 Kasım Perşembe günü saat 11.00’de resmi olarak açılıyor

Döşemealtı Çocuk Kültür

Döşemealtı Çocuk Kültür Merkezi açılıyor!

26 Eylül Perşembe günü açılışı yapılacak Döşemealtı ASMEK’in yanı sıra aynı gün çocuklara ücretsiz kurs hizmeti verecek Döşemealtı Atatürk Çocuk Kültür Merkezi de vatandaşların hizmetine açılacak.

Antalya nın Bellek Müzesi

Antalya'nın Bellek Müzesi yenilendi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Haşim İşcan Mahallesi'nde hizmet veren daha önce "Atatürk Kütüphanesi" ve "ASMEK Kurs Merkezi" olarak kullanılan üç katlı bina, yenileme çalışmalarıyla bellek müzesine dönüştürüldü

Historia AVM de Atatürk

Historia AVM'de Atatürk sergisi açıldı

Historia Fatih'te Atatürk 'ün bilinmeyen fotoğrafları sergileniyor.

Atatürk Havalimanı nda pist

Atatürk Havalimanı'nda pist uzayacak

Atatürk Havalimanı'nda 2 bin 300 metrelik boyu kısa geldiği için sık sık çıkmalara neden olan pistin, başından ve sonundan 150 metre uzatılması öngörülüyor.

Atatürk Havaalanı nda ek

Atatürk Havaalanı'nda ek pist için düğmeye basıldı

Atatürk Havaalanı'nın ihtiyaç duyduğu ek pist için nihayet düğmeye basılıyor.

Atatürk Havaalanı`na ek

Atatürk Havaalanı`na ek pist için dev imar değişikliği

Atatürk Havalimanı'nın ihtiyaç duyduğu ek pist için nihayet düğmeye basılıyor. Bunun için E-5-Çobançeşme mevkii ile Yeşilköy arasında kalan kısım dev bir imar değişikliğine gidiliyor.

Atatürk Orman Çiftliği nin

Atatürk Orman Çiftliği'nin hamamı kiralanacak

Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) Genel Müdürlüğü, tarihi hamam kiralama işi için yeniden ihale açtı.

Atatürk Orman Çiftliği nden

Atatürk Orman Çiftliği'nden kiralama ihalesi

Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) Müdürlüğü, kadastronun 34 parselinde bulunan 44 bin 584 metrekarelik alanı kiraya vermek üzere ihale açtı.


Atatürk ASMEK Kurs Merkezi

Atatürk ASMEK Kurs

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Altındağ Mahallesi’nde kısıtlı imkanlarla hizmet veren Atatürk ASMEK Kurs Merkezi, kent merkezinde yer alması ve ulaşımın kolay olması nedeniyle Üçgen Mahallesi’nde yeni bir binaya taşındı ve kapasitesi artırılarak Atatürk Kültür Merkezi haline getirildi. Üçgen Mahallesi Dolaplıdere Caddesi 107 Sokak’ta Ekim ayından bu yana faaliyette olan Atatürk Kültür Merkezi bünyesinde Atatürk ASMEK Kurs Merkezi ile Atatürk Spor Merkezi yer alıyor. 4 katlı ve 9 derslikli Atatürk ASMEK Kurs Merkezi’nde vatandaşların mesleki, sanatsal ve kültürel yönden gelişmesi için 38 branşta 56 kurs veriliyor.


402 KADIN YARARLANIYOR


Atatürk Spor Merkezi’nde ise kadınlara yönelik ücretsiz pilates, yoga, step-aerobik dersleri düzenleniyor. Atatürk Spor Merkezi’nden, ulaşım noktalarına yakın olması nedeniyle kentin çeşitli mahallelerinden gelen 402 kadın yararlanıyor. Spor merkezi spor-kondisyon aletlerinin bulunduğu giriş katı,...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss