X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

avrupa konutları tem

avrupa konutları tem 2 fiyatları

Avrupa Konutları Tem 2 projesinde yer alan dairelerden 3 oda 1 salon olanların fiyatları 577 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında yüzde 10 peşinatlı ödemelerin yanı sıra 2 farklı seçenek daha sunuluyor

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM 2'nin mağazalarına büyük ilgi!

Artaş İnşaat Avrupa Konutları TEM 2’ nin cadde mağazaları açık artırma usulüyle satışa çıkıyor. Merakla beklenen mağazaların satışa sunulacağının duyurulmasının ardından projeye büyük ilgi geldi.

Avrupa Konutları Tem

Avrupa Konutları Tem 2 fiyatları 523 bin liradan başlıyor!

Daire teslimlerinin 2015 yılının Ocak ayında gerçekleşeceği Avrupa Konutları Tem 2 fiyatları 523 bin liradan başlıyor. Banka kredisine uygun olan projede 120 aya kadar vade yapılıyor...

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM 2’de erken teslim müjdesi!

Artaş Grubu’ nun 2009 yılında erken teslimle tamamladığı Avrupa Konutları TEM projesinin yanı başında inşa edilen Avrupa Konutları TEM 2’ de avantajlı fiyatlar devam ediyor...

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM 2'den son haberler!

Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları TEM 2 projesinde çalışmalar sürüyor. Avrupa Konutları TEM 2 satış ofisinin önümüzdeki haftaya hizmete açılması planlanıyor. Artaş, Avrupa Konutları TEM 2 projesinde 400 konut yer alacak...

Avrupa Konutları TEM`de

Avrupa Konutları TEM`de 500 konut satılacak

Avrupa Konutları TEM'in ikinci etabında 500 konut satışa çıkarılacak. Metrekare bazında fiyatlar 2 bin ile 2 bin 100 YTL arasında olacak.

Avrupa Konutları TEM de

Avrupa Konutları TEM'de 2 bin 500 alıcı kuyrukta!

812 konutluk ilk etabı geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan Avrupa Konutları TEM'de ikinci etap için 2 bin 500 kişi kuyrukta. İkinci etap ne zaman satışa çıkıyor?

Avrupa Konutları TEM de

Avrupa Konutları TEM'de ikinci etap Ocak'ta satışa sunulacak

Son yıllarda İstanbul'da satışa çıkarılan projeler arasında en popüler proje olan Avrupa Konutları TEM'de 812 konut 3 Kasım'da satışa sunulmuştu. Konutların hepsi 1 haftada tükendi. İkinci etapta kaç konut olacak? Fiyatı ne olacak?

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM projesi yok satıyor

Fiyatların tavana vurduğu gayrimenkul sektörünün geneli durgunluktan şikayet ederken, 2 bin 800 konutluk Avrupa Konutları TEM projesinin 812 konutluk ilk etabı yok satıyor.

96 Bin YTL ye

96 Bin YTL'ye Avrupa Konutları TEM

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. ve Artaş-Öztaş-Doğu İnşaat Ortak Girişimi, İstanbul Gaziosmanpaşa'da 2 bin 800 konuttan oluşan 'Avrupa Konutları TEM' projesini hayata geçirecek.

Bir rekor da

Bir rekor da Avrupa Konutları TEM'den

Ucuza ve uygun fiyatlı konut satışları rekora koşuyor. Başkaşehir'de 250 konutun 1 ayda satıldığını duyurmuştuk. Şimdi bir haber de Avrupa Konutları TEM'den. 1. etapta satışa çıkarılan 812 konutun 700'ü 3 günde satıldı.

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM iki yılda % 50 prim vaadiyle satışta

TOKİ'nin hasılat paylaşımı ile yaptırdığı Avrupa Konutları-Tem'in satışına başlandı. Başlangıç olarak 96 bin ile 300 bin YTL arasında satışa sunulan Gaziosmanpaşa'daki projenin, iki yılda yüzde 50 prim yapacağı belirtildi.

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM 96 bin YTL'den satışta!

TEM üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları TEM projesi 96 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Taksim-Maslak hattında çalışanlar, bu fırsat kaçmaz!


avrupa konutları tem 2 fiyatları

avrupa konutları tem

Avrupa Konutları Tem 2 projesi, Gaziosmanpaşa Küçükköy'de inşa ediliyor. Proje; Artaş İnşaat tarafından yükseliyor. 


Toplamda 414 dairenin yer aldığı Avrupa Konutları Tem 2 projesinde toplam ticari ünite sayısı ise 34. Projenin toplam arsa alanı ise 17 bin metrekare olarak belirlendi. 


Avrupa Konutları Tem 2'de kafeler, mağazalar çarşı kısmında yer alıyor. Avrupa Konutları Tem 2'e teslimlerin 2015 yılının Ocak ayında yapılması planlanıyor. 


Avrupa Konutları Tem 2 kapsamında yer alan konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Avrupa Konutları Tem 2 projesinde yer alan konutlardan 1+1'lerin tamamı satıldı. 1+1 konutlar 72 ve 73 metrekareden meydana geliyor. 


Avrupa Konutları Tem 2'de yer alan 2+1'lerin alanları 121 ila 123 metrekare, 3+1'lerin alanları 149 ila 150...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss