X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

avrupa konutları tema

avrupa konutları tema park

İstanbul Tema Park Evleri metrekare satış fiyatı 3 bin 200 liradan başlıyor. İstanbul Tema Park Evleri projesinin 10 Haziran 2013 tarihinde satışa çıkması bekleniyor...

Avrupa Konutları TEM de

Avrupa Konutları TEM'de ikinci etap Ocak'ta satışa sunulacak

Son yıllarda İstanbul'da satışa çıkarılan projeler arasında en popüler proje olan Avrupa Konutları TEM'de 812 konut 3 Kasım'da satışa sunulmuştu. Konutların hepsi 1 haftada tükendi. İkinci etapta kaç konut olacak? Fiyatı ne olacak?

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM projesi yok satıyor

Fiyatların tavana vurduğu gayrimenkul sektörünün geneli durgunluktan şikayet ederken, 2 bin 800 konutluk Avrupa Konutları TEM projesinin 812 konutluk ilk etabı yok satıyor.

Avrupa Konutları nda 2.800

Avrupa Konutları'nda 2.800 dairenin inşasına başlandı

Artaş-Öztaş-Doğu İnşaat Ortak Girişimi, tarafından inşa edilen ve İstanbul'un tek parseldeki en büyük projesi Avrupa Konutları 2 bin 800 daireden oluşuyor. Dairelerin fiyatı 96 bin YTL'den başlıyor..

96 Bin YTL ye

96 Bin YTL'ye Avrupa Konutları TEM

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. ve Artaş-Öztaş-Doğu İnşaat Ortak Girişimi, İstanbul Gaziosmanpaşa'da 2 bin 800 konuttan oluşan 'Avrupa Konutları TEM' projesini hayata geçirecek.

Bir rekor da

Bir rekor da Avrupa Konutları TEM'den

Ucuza ve uygun fiyatlı konut satışları rekora koşuyor. Başkaşehir'de 250 konutun 1 ayda satıldığını duyurmuştuk. Şimdi bir haber de Avrupa Konutları TEM'den. 1. etapta satışa çıkarılan 812 konutun 700'ü 3 günde satıldı.

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM iki yılda % 50 prim vaadiyle satışta

TOKİ'nin hasılat paylaşımı ile yaptırdığı Avrupa Konutları-Tem'in satışına başlandı. Başlangıç olarak 96 bin ile 300 bin YTL arasında satışa sunulan Gaziosmanpaşa'daki projenin, iki yılda yüzde 50 prim yapacağı belirtildi.

Avrupa Konutları TEM

Avrupa Konutları TEM 96 bin YTL'den satışta!

TEM üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları TEM projesi 96 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Taksim-Maslak hattında çalışanlar, bu fırsat kaçmaz!

Ediz Giray Avrupa

Ediz Giray Avrupa Konutları'ndan ayrıldı

Avrupa Konutları Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ediz Giray görevinden ayrıldı.


avrupa konutları tema park

avrupa konutları tema


Mesa, Kantur, Artaş, Öztaş işbirliği ile yükselecek olan İstanbul Tema Park Evleri Halkalı bölgesinde hayata geçiriliyor. İstanbul Tema Park Evleri projesinin 10 Haziran 2013 tarihinde satışa çıkması bekleniyor.


Daha önce stüdyo daire tipinin de yer alacağı İstanbul Tema Park Evleri projesinde stüdyo daireler projeden çıkarıldı. İstanbul Tema Park Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.


Rezidans, ofis, AVM, otel, eğlence ve kültür alanlarının oluşturulacağı İstanbul Tema Park Evleri projesinden fuar alanı çıkarılmıştı. İstanbul Tema Park Evleri projesinde fuar alanının ne olacağı hala netleşmiş değil.


Halkalı'da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arazisi üzerinde inşa edilecek olan İstanbul Tema Park Evleri projesinde 4+1 daireler yüzde 10 oranında yer alırken, diğer konut tiplerine ağırlık verilecek. İstanbul Tema Park Evleri metrekare satış fiyatı 3 bin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss