ayazağa köyü kiralık

ayazağa köyü kiralık daireler

İşgalci sayıldıkları bölgede önce hak sahibi, sonra rezidans sahibi oldular. Şimdi rezidansa ahır istiyorlar.

Akbük Koyu nda kaçak

Akbük Koyu'nda kaçak yapılar artıyor!

Tatilcilerin ve lüks teknelerin uğrak noktası olan Akbük Koyu'nda kaçak yapılar artıyor, Geçmişte sadece bir tesisin bulunduğu koyda restoranlar, kiralık bungalov evler, betonarme yazlık binalar doldu...

Ayazağa Köyü nde yapılacak

Ayazağa Köyü'nde yapılacak rezidansa ahır istiyorlar

İşgalci sayıldıkları bölgede önce hak sahibi, sonra rezidans sahibi oldular. Şimdi rezidansa ahır istiyorlar.

Şişhane-Ayazağa arası metroyla

Şişhane-Ayazağa arası metroyla 21 dakikaya iniyor!

Başkan Topbaş, 4. Levent-Taksim Metrosu'nu Şişhane'ye kadar uzatacak rayların döşendiğini, hattın Ayazağa'ya kadar olan kısmının da yılsonuna kadar tamamlanacağını müjdeledi. Yılsonunda Şişhane'den Ayazağa'ya 21 dakikada ulaşılabilecek.

Alarko ve Makyol

Alarko ve Makyol Levent-Ayazağa hattını inşa edecek

ALARKO Holding, Alsim Alarko ve Makyol İnşaat'ın oluşturduğu ortak girişimin, İstanbul Metrosu Levent-Ayazağa hattı inşası için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile 316 milyon Euro'luk sözleşme imzaladığını açıkladı.

 Stres evleri  birleşecek

'Stres evleri' birleşecek Giresun'a tatil köyü olacak

Almanya'da halkın stres atmaya gittiği parklara inşa edilen sökülebilir evleri Türkiye'de üretmeye başlayan mühendis İbrahim Kara, Giresun'a 'stressiz tatil köyü' açacak.

Tuzla da kiralık fiyatı

Tuzla'da kiralık fiyatı Kadıköy'le yarışıyor

İstanbul Tuzla'da kiralık konut talebi son bir yılda artış gösterirken fiyatlar da şehrin lüks semtlerinden Kadıköy ile yarışmaya başladı. Büyükşehir Belediyesi'nin Ankara Gençlik Parkı'nın bir benzerini yapmayı planladığı ilçe, İstanbul'da yatırım geri d

Stüdyo daireler revaçta

Stüdyo daireler revaçta yatırımcı da memnun, kiralık peşindekiler de

Üniversiteliler kiralık daire piyasasını hareketlendirdi. Kiralık fiyatlarının yüzde 10-15 artması beklenirken öğrencilerin daha ucuz stüdyo dairelere ilgisi yatırımcıları bu tür projelere yönlendiriyor.

Nesin Vakfı nın Matematik

Nesin Vakfı'nın Matematik Köyü inşaatı durduruldu

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyünde Nesin Vakfı tarafından yapımı sürdürülen ''Matematik Köyü'' inşaatının, kaçak yapılaşma, kaçak elektrik kullanımı ve izinsiz öğretim kurumu açılması gerekçesiyle durdurulduğu bildirildi.


ayazağa köyü kiralık daireler

ayazağa köyü kiralık

Şişli'ye bağlı Ayazağa Köyü'ndeki Kazdal ailesi yapılacak rezidansa bir de ahır istiyor.

Bir tarafı İstanbul'un en gözde yaşam merkezlerinin olduğu 'Mashattan' olarak adlandırılan gökdelen semti Maslak, diğer tarafı, köy yaşamının sürdüğü Ayazağa. Askeri arazide kalan gecekonduların sahipleri, yıllardır verdikleri hukuk mücadelesini kazanmanın ardından Ağaoğlu İnşaat şirketiyle, arazilerine rezidans yapımı için anlaştılar.

1940'ta Ayazağa'daki 26 bin metrekarelik askeri araziye yerleşen Kazdal, Coşkun ve Bozkurt aileleri, önce arazinin mülkiyetini, ardından da lüks konut ve ticaret merkezi yapımını sağlayacak imar planını Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nden geçirmeyi başardı.

Arazinin mülkiyetini elde edebilmek için anlaştıkları Ağaoğlu İnşaat firmasından aldıkları 10,5 milyon YTL ile oturdukları arazinin mülkiyetini kazanan gecekonducular, işgalci sayılırken bir anda İstanbul'un en değerli arazilerinden birine sahip oldu.

Yüzde 25 pay...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss