Aydın

Aydın Çakır

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen emlak fuarında Türkiye'deki gayrimenkullere yoğun ilgi gösterildiği gözlendi

Aydın da Vakıflar dan kiralık

Aydın'da Vakıflar'dan kiralık 86 emlak

Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü Aydın, Denizli ve Muğla'da bulunan incir bahçesi, zeytinlik, dükkan, tarla, daire, kargir ev, kargir bina, narenciye bahçesi, palamutluk ve tarlaları kiraya verecek.

Aydın da Vakıflar dan kiralık

Aydın'da Vakıflar'dan kiralık 6 emlak

Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü İncirliova, Merkez, Nazilli ve Muğla Yatağan 'da bulunan incir bahçesi, ham toprak, palamutluk ve tarlaları kiraya verecek.

TOKİ Aydın`da kuralar

TOKİ Aydın`da kuralar çekildi

Aydın'da TOKİ tarafından alt gelir grubuna yönelik yaptırılacak 69 konutun sahipleri, 388 kişi arasından kurayla belirlendi.

Aydın Yapı Ümraniye

Aydın Yapı Ümraniye bölgesini üs seçti

İstanbul Ümraniye'de gerçekleştirdikleri Yeşilkoru Evleri projesinin büyük ilgi görmesi, Aydın Yapı'ya Ümraniye'yi üs seçtirdi.

Aydın da Vakıflardan kiralık

Aydın'da Vakıflardan kiralık gayrimenkul

Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Aydın'ın merkez ilçesinde bulunan zeytinyağı fabrikası ve depo binalarını kiraya vermek üzere ihale açtı.

TOKİ Aydın da 192

TOKİ Aydın'da 192 konut yaptıracak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan Aydın ve Mersin'in muhtelif yerlerindeki konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalelerini kazanan firmalar belli oldu.

Vakıflar dan İstanbul, Antalya

Vakıflar'dan İstanbul, Antalya ve Aydın'da kiralama ihaleleri

Vakıflar Genel Müdürlüğü Antalya, Aydın ve İstanbul Bölge Müdürlükleri yap-işlet-devret modeline göre muhtelif taşınmazlarını kiraya vermek üzere ihale açtı.

Multi Turkmall dan Aydın a

Multi Turkmall'dan Aydın'a da 'Forum'

Hollanda-Türk ortaklığı ile kurulan Multi Turkmall'un CEO'su Levent Eyüboğlu, Aydın'a 50 milyon euro tutarındaki yatırımla "Forum Aydın" alışveriş merkezinin yapılacağını bildirdi.


Aydın Çakır

Aydın

Moskova'daki Tişinskaya Fuar Merkezi'nde düzenlenen emlak fuarına, Türkiye'nin yanı sıra Bulgaristan, İspanya, Fas, İtalya, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Yunanistan, Hırvatistan ve Mısır gibi çok sayıda ülkeden şirketler katıldı.

Kriz döneminde her gün değer kaybeden Rus rublesini gayrımenkule yatırmayı düşünen Ruslar fuara büyük ilgi gösterirken, fuarda en kalabalık bölümün Türk emlak şirketlerinin stantları olduğu dikkati çekti.

Rusların en gözde tatil bölgesi olan Antalya ve ilçelerinde gayrimenkul satan şirketler arasında Atlas, Avalon, Azpo, Atakons, Sultan Homes ve Yekahomes gibi firmalar ziyaretçilerin en çok ilgisini çekenler arasında yer aldı.

Atlas gayrimenkul şirketinden bir yetkili, krize rağmen talebin kötü olmadığını belirterek, "Diğer ülkeler ile kıyaslarsak Moskova'da talep daha fazla. Metrekare bazında fiyatlar hemen hemen aynı. Ruslar da otel psikolojisinden kurtulup kendi evlerinde tatil yapmak istediklerinden küçük...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss