Bahçeşehir ruhsat

Bahçeşehir ruhsat iptali

Bahçeşehir'de Şelale Park ve çevresindeki alana yapılan restoran ve otoparkın yapımına ilişkin inşaat ruhsatı, imar planlarına, şehircilik ve planlama ilkelerine ve hukuka uygun olmadığı gerekçesiyle istanbul 1. İdare Mahkemesi tarafından iptal edildi.

Nuri Tuna: Ruhsat

Nuri Tuna: Ruhsat iptali kararıyla ilgili bize tebligat gelmedi!

Taksim’deki Majik Sineması ve Maksim Gazinosu’nun yerine yapılacak 9 normal, 8 de bodrum olmak üzere 17 katlı otel ve AVM’nin ruhsatı mahkeme kararıyla iptal edildi...

Taksim deki AVM ye ruhsat

Taksim'deki AVM'ye ruhsat iptali!

Projeye komşu iki otel ile bir işhanı bulunan Ali Durucan, inşaatın durdurulması için İdare Mahkemesi'ne başvurdu. Büyükşehir ve Beyoğlu Belediye Başkanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan şikâyetçi oldu.

CNR ın ruhsat iptalinin

CNR"ın ruhsat iptalinin iptali davasına ret!

CNR Holding Aşž"nin sahibi Ceyda Erem"in, œAtatürk Havalimanı Serbest Bölge inşaatı ve işletme ruhsatının iptali ve söz konusu arazinin eski hale getirilmesine ilişkin idare işleminin hukuka aykırı olduğunu öne sürerek iptalini talep ettiği dava, İstanbu

Uphillcourt Bahçeşehir‘de 1.220

Uphillcourt Bahçeşehir‘de 1.220 YTL taksitle hemen teslim

Bahçeşehir'de inşa edilen Uphillcourt'ta 62 metrekare ile 894 metrekare arasında 360 konut bulunuyor. Fiyatlar 146 bin YTL ile 569 bin YTL arasında.

Miami nin CocoWalk u Bahçeşehir e

Miami'nin CocoWalk'u Bahçeşehir'e geliyor

AKİŞ, Corio ve Garanti Koza'nın ortaklaşa 180 milyon dolar yatırımla Bahçeşehir'de gerçekleştireceği Akkoza Alışveriş Merkezi, Mimai'deki ünlü restoran sokağı CocoWalk'un bir benzerine sahip olacak.

Bahçeşehir`de 59 bin

Bahçeşehir`de 59 bin 500 YTL`ye

Bodrum'daki 13 projesi ile tanınan Yapı Endüstrisi'nin İstanbul Bahçeşehir'de başlattığı Başkaşehir Projesi 1+1 stüdyolardan başlayıp, 5+1 dublekse kadar 828 daireden oluşuyor.

Ataşehir ve Bahçeşehir

Ataşehir ve Bahçeşehir Uphill Court'ta bol seçenek

Teknik Yapı ve Varlıbaşlar Yapı'nın inşa ettiği Uphill Court Ataşehir ve Uphill Court Bahçeşehir'de vadeye yönelik kampanyası devam ediyor.

Bahçeşehir in zirvesi Spradon

Bahçeşehir'in zirvesi Spradon bitiyor!

Bahçeşehir'in Şanzelize'si olarak anılan Spradon projesinin zirvesi olan Spradon Kuleler'de, 1+1 stüdyolardan, 4+1 dairelere kadar konut seçenekleri sunuluyor.


Bahçeşehir ruhsat iptali

Bahçeşehir ruhsat

Bahçeşehirliler Derneği Başkanı Uğur Barış Karabulut, 2 yıldır mücadele verdiklerini belirterek "Bundan sonrasında hukuksal takiplerimizin yanı sıra hukukun sonucunun yerine getirilmesini bekleyeceğiz. Kamuya ait bir parkı ve çevresindeki yeşil alanı restorana ve otoparka çeviren bir uygulamayı Bahçeşehir'de istemiyoruz"...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss