X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Başarı

Başarı Holding

Ayazağa'da kurulan Türkiye ve Avrasya'nın en büyük helikopter havaalanı Kaan Heliport, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın da katıldığı bir törenle açıldı.

Fatih Sultan Mehmet

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü havadan aşmanın bedeli 100 Euro!

İstanbul’da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki onarım çalışmaları yüzünden yaklaşık 1 aydır süren trafik çilesi, bütçesi elverenleri ‘havalandırdı’

 Ece Holding

Ece Holding İtalyan ISVEA’yı satın aldı!

Türkiye inşaat malzemeleri sektörünün önde gelen üreticilerinden olan ve çatısı altında uluslararası yabancı markaların Türkiye distribütörlüğünü başarı ile yürüten ECE Holding, İtalya’nın köklü banyo markası ISVEA’yı satın aldı.

Kaan Air Ayazağa da

Kaan Air Ayazağa'da Türkiye'nin en büyük pistini açıyor!

Başarı Holding'in helikopter şirketi Kaan Air, Türkiye'nin ve Balkanlar'ın en büyük pistini İstanbul Ayazağa'da hayata geçiriyor. Uçuş hizmetinin yanı sıra, bakım ve onarım hizmeti de verecek olan Kaan Helikopter Havaalanı Eylül ayında açılacak...

Tanrıverdi Holding ilk

Tanrıverdi Holding ilk kez İstanbul`da denizin altında 7 katlı otel yapacak

Deniz altında 7 katlı otel, dünyada ilk kez İstanbul'da yapılacak. Tanrıverdi Holding tarafından yapılacak denizaltı oteline 100 milyon dolar bütçe ayrıldı. Proje, 2010 yılında tamamlanacak

Doğan Holding D

Doğan Holding D Yapı Reel Estate`yi alacak

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Romanya'da kurulu D-Yapı Reel Estate, Investment and Construction S.R.L. unvanlı şirketin sermayesini temsil eden payların tamamını satın alacağını duyurdu.

Sanko Holding den yeni

Sanko Holding'den yeni cimento yatırımı

SANKO Holding Kahramanmaraş'ta yaklaşık 500 milyon dolar yatırımla kurduğu Narlı Çimento fabrikasında deneme üretimlerine başlandı.

Çalık Holding: Kuzey

Çalık Holding: Kuzey Irak'ta inşaat işimiz yok

CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Özyürek'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın genel müdürü olduğu Çalık Holding'in Kuzey Irak'taki işleri konusunda soru önergesi vermesi üzerine şirketten açıklama geldi.

Tekfen Holding de

Tekfen Holding'de yapılanma

Halka açılmak için gün sayan TEKFEN Holding yeniden yapılandı. Yeni yönetimde kimlr var?

Arıkanlı Holding ten Eskişehir e

Arıkanlı Holding'ten Eskişehir'e konut yatırımı

Eskişehir'de Arıkanlı Holding tarafından yaptırılacak 461 dairelik 'Yenişehir Konakları' projesi tanıtıldı.


Başarı Holding

Başarı


     Kaan Heliport, Agusta Westland ve Air Methods ile Başarı Holding konsorsiyumuyla Kaan Air tarafından kuruldu. 

     Kaan Air'in bağlı bulunduğu Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız, açılışta yaptığı konuşmada, İstanbul'un önemli eksiklerinden birinin tamamlandığını belirterek, Kaan Air olarak 3,5 yıllık bir emeğin ürünü olan Kaan Heliport'un açılış gururunu yaşadıklarını ifade etti. 

     Açılışı yapılan helikopter havaalanının sadece Türkiye'nin değil Avrasya bölgesinin de en büyük heliportu olma özelliği taşıdığına işaret eden Yıldız, ''Hedefimiz önümüzdeki 5 yılda ikinci ve üçüncü faz yatırımlarımızı gerçekleştirerek, 50 helikopter kapasitesine ulaşmak'' dedi. 

     Hız, konfor ve iniş alanı kolaylığı nedeniyle dünyada olduğu gibi Türkiye'de de helikoptere artan bir ilgi olduğunu ifade eden Yıldız, ''Ancak en büyük eksiğimiz altyapı. Helikopterlerin iniş kalkış yapacakları...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss