bellona

bellona indirim

Ev modasının öncüsü Bellona, evlilik hazırlığı içinde olanlara ve evinde yenilik yapmak isteyenlere şık ve estetik ürünlerinde özel indirimler sunuyor.

Bellona ile evsel

Bellona ile evsel dönüşüm başlıyor!

Bellona, evsel dönüşüm kampanyaları ile evinizi yenilemeye talip oluyor. Eski ürünleri evlerden ücretsiz olarak alan Bellona, şık ve estetik ürünlerini 600 TL indirim ile evinize getiriyor...

Bellona’dan evini yenileyenlere

Bellona’dan evini yenileyenlere yüzde 30’a varan indirim!

Ev modasının öncüsü Bellona, evlilik hazırlığı içinde olanlara ve evinde yenilik yapmak isteyenlere şık ve estetik ürünlerinde özel indirimler sunuyor.

Bellona TV Koltukları

Bellona TV Koltukları ile olimpiyat ve maç keyfi!

Ev modasının öncüsü Bellona, TV koltuklarında indirim kampanyası başlattı

Bellona nın yaz kampanyasında

Bellona'nın yaz kampanyasında yüzde 40 indirim

Bellona, 1 Temmuz-30 Eylül 2008 tarihleri arasında yaz kampanyası başlattı.

TOKİ`den borcunu erken

TOKİ`den borcunu erken ödeyene yüksek indirim!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), kaynak ihtiyacını sağlamak amacıyla, kredi borçlarının erken ödenmesi halinde borçlarda indirim uygulaması başlattı.

Pelican Hill`de peşin

Pelican Hill`de peşin ödeyene yüzde 7 indirim

Pelican Hill Residence'da peşin ödemelerde yüzde 7 indirim, ya da yüzde 30 peşin, 24 ay taksitli ödeme imkanı sunuyor. Projede fiyatlar 153 bin dolardan başlıyor.

Bankalar konut kredilerinde

Bankalar konut kredilerinde indirim savaşı başlattı

Bankalar konut kredilerinde yine indirim savaşına girdi. İlk indirimi dün Anadolubank yapmıştı. Bugün ise Şekerbank ve Millennium Bank konut kredisi faiz oranlarını indirdi. Şekerbank bir de jest yaptı. Vadeyi 30 yıla çıkardı.

İlk indirim Halkbank tan

İlk indirim Halkbank'tan geldi

Emlakkulisi mortgage'de faiz oranlarında indirim furyasının başlayacağını, Pazar akşamı okurlarına duyurmuştu. Mortgage ve diğer bireysel kredilerde ilk indirim yapan Halkbank oldu.


bellona indirim

bellona

31 Mart tarihine kadar devam edecek kampanya süresince, Bellona mağazalarına gelenleri 30 üründe %30’a varan indirim fırsatları bekliyor.


Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, ‘Beğenmesi Sizden İndirim Bizden’ kampanyası ile 31 Mart 2013 tarihine kadar seçili 30 üründe %30’a varan indirim kampanyası sunuyor.


Modellerinde ergonomik yapıyı ve fonksiyonelliği şıklıkla buluşturan Bellona, 1 Ocak 2013 tarihinde başlayan kampanya kapsamında evlenenler ve evini yenileyenleri Bellona mağazalarına davet ediyor. ‘Beğenmesi Sizden İndirim Bizden’ sloganıyla seçili 30 üründe %30’a varan indirim sunan Bellona, ayrıca Bonus Kart üyelerine özel peşin fiyatına 12 ay taksit ve Temmuz 2013’de ödemeye başlama imkânı da sunuyor.


Ev modasının öncüsü Bellona, çok özel ürünleri çok uygun fiyatlarla Türkiye çapında 800’e yakın bayisinde tüketiciyle...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss