Beykoz

Beykoz 2B

Yücel Çelikbilek, "Tapuların sahte olduğuna dair söylentiler yayılıyor. Devletin verdiği belgenin sahtesi olmaz" dedi BEYKOZ'da 2/B arazilerinin tapu çalışmaları sonuçlandı, 25 bin hak sahibine tapuları verildi.

Beykoz 2B tapu

Beykoz 2B tapu dağıtım töreni gerçekleşti!

Beykoz’da kuşaktan kuşağa miras kalan tapu ve mülkiyet sorununun çözümü ve 120 bin Beykozlu’nun tapusuna kavuşması dolayısıyla düzenlenen tapu dağıtım törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce vatandaşların mutluluğunu paylaştı.

2B tapularını Milli

2B tapularını Milli Emlak’tan 1500 kişiye yüzde 50 indirim!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; 2B arazileriyle ilgili yaptığı açıklamada tapularını Milli Emlak'tan kendi alan yaklaşık 1.500 kişiye yüzde indirim yapılacağını ve paraların geri iade edileceğini belirtti...

Beykoz daki 2B planları

Beykoz'daki 2B planları ne zaman tamamlanacak?

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptığı konuşmada Beykoz 'daki tüm planların 31 Aralık 2014 tarihinde tamamlanacağını ve de Tokatköy 'ü de istenilen şekilde dönüştüreceklerini belirtti.

Yücel Çelikbilek: Beykoz da

Yücel Çelikbilek: Beykoz'da 100 bin kişiye mülkiyet hakkı sağladık!

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Tokatköy Mahallesi’ nde düzenlenen 2/B Bilgilendirme toplantısında ilçe sakinlerine hitap eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek '100 bin kişiye mülkiyet hakkı sağladık' dedi...

Beykoz da 2B arazi

Beykoz'da 2B arazi satışları 10 Şubat'ta başlıyor!

Beykoz'da 2B arazileri kapsamında tapu sorunu çözülüyor. 10 Şubat'ta 2B satışlarının başlayacağını duyuran Beykoz Belediyesi, 2B gelirleriyle 10 bin konutu dönüştürmeyi hedefliyor. 2B arazileri hak sahiplerine yüzde 40 avantajlı satılacak

Beykoz 2B tapu

Beykoz 2B tapu dağıtım töreni gerçekleşti!

Beykoz’da kuşaktan kuşağa miras kalan tapu ve mülkiyet sorununun çözümü ve 120 bin Beykozlu’nun tapusuna kavuşması dolayısıyla düzenlenen tapu dağıtım törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce vatandaşların mutluluğunu paylaştı.

Beykoz 2B kapsamındaki

Beykoz 2B kapsamındaki 8 mahallenin rayiç değerleri!

Beykoz Belediyesi imar durumu sorgulama kayıtlarına göre 2B kapsamındaki Gümüşsuyu, Çiftlik, İncirköy, Baklacı, Fatih, Çengeldere, Soğuksu ve Yavuz Selim Mahalleleri'nin arsa rayiç değeri nedir? İşte Beykoz 2B mahallelerinin rayiç değerleri...

Beykoz İncirköy Mahallesi

Beykoz İncirköy Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi İncirköy Mahallesi arsa rayiç bedelini hangi sokak için ne kadar belirledi? Beykoz 2B satış sürecinde İncirköy Mahallesi'nin rayiç değerleri nedir? İşte sokak sokak Beykoz İncirköy Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!..

Beykoz Soğuksu Mahallesi

Beykoz Soğuksu Mahallesi arsa rayiç değeri 2014!

Beykoz Belediyesi Soğuksu Mahallesi arsa rayiç değerlerini ne kadar belirledi? Beykoz Soğuksu 2B arsa rayiçleri nedir? Beykoz 2B kapsamında Soğuksu Mahallesi rayiç değerleri nedir? İşte sokak sokak Beykoz Soğuksu Mahallesi arsa rayiç değeri 2014!

Gümüşsuyu Mahallesi sokak

Gümüşsuyu Mahallesi sokak sokak arsa rayiç değerleri 2014!

Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu Mahallesi arsa rayiç bedellerini nasıl öğrenirim? Beykoz Gümüşsuyu arsa rayiç bedeli nedir? Beykoz 2B Gümüşsuyu arsa rayici nedir? İşte, Gümüşsuyu Mahallesi sokak sokak arsa rayiç değerleri 2014!..

Beykoz 2B arazi

Beykoz 2B arazi satışları Gümüşsuyu Mahallesi'nde başladı!

Beykoz 2B arazi satışları dün ilk olarak Gümüşsuyu Mahallesi'nde başladı. Belediye, 2B hak sahiplerine satışlar için 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. 2B hak sahiplerine tebligatlar da hazırlanıyor.

2B arazileri kapsamında

2B arazileri kapsamında gözde ilçe; Beykoz!

2B olarak bilinen orman vasfını yitirmiş Hazine arazilerinin satışına ilişkin yasanın ardından gözler İstanbul'a çevrildi. Şehirde 15 bin 690 hektarlık 2B arazisi var. En gözde ilçe ise Beykoz

2B Yasası en

2B Yasası en çok Beykoz Karlıtepe'yi etkileyecek!

 Mart ayında TBMM"den geçmesi beklenen 2B Yasası, en fazla Beykoz"a bağlı Karlıtepe semtinde oturanları etkileyecek...


Beykoz 2B

Beykoz

Beykoz'da orman vasfını yitirmiş 2/B arazilerinin ilk tapuları dağıtıldı. 25 bin hak sahibine tapuları verildi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, "Tapuların sahte olduğuna dair söylentiler yayılıyor. Devletin verdiği belgenin sahtesi olmaz" dedi BEYKOZ'da 2/B arazilerinin tapu çalışmaları sonuçlandı, 25 bin hak sahibine tapuları verildi. 


"Tapu Dağıtım ve Toplu Açılış Töreni"nde temsili olarak 115 kişiye 141 tapu dağıtıldı. Belediye Meydam'nda düzenlenen tapu dağıtım törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve vatandaşlar katıldı. 


'BEYKOZLU BEYKOZ'DA KALACAK' 


Törende konuşan Başkan Çelikbilek, tapu ve mülkiyet sorununun yıllardır istismar edildiğini söyledi ve 2/B sürecini şöyle aktardı: "Beykoz 15 Kasım 1995'te bir talihsizlik yaşadı, ilçe tüm köyleriyle birlikte doğal sit alanı ilan edildi, imar ve mülkiyet sorunlarına mahkûm...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss