beylikdüzü ufuklar

beylikdüzü ufuklar koleji

Doğan Grubu şirketlerinden Milpa Pazarlama küçülmeye devam ediyor. Yılbaşında çalışan sayısı 40'tan 24'e indirilmişti

Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Bahçeşehir Koleji Anaokulu Innovia'da hizmete girdi!

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, Bahçeşehir Koleji Anaokulu'nu Yeşil İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde 375 bin metrekare alan üzerinde başlatılan ve 14 bin konut, işyerleri, otel ve AVM'yi kapsayan Innovia projesi'nde hizmete açtı.

Bahçeşehir Koleji Anaokulu,

Bahçeşehir Koleji Anaokulu, Beylikdüzü Innovia'da açılıyor!

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, Yeşil İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Innovia’da “Bahçeşehir Koleji Anaokul”unu hizmete açtı

Milpa nın binası Ufuklar

Milpa'nın binası Ufuklar Koleji oldu!

Doğan Grubu şirketlerinden Milpa Pazarlama küçülmeye devam ediyor. Yılbaşında çalışan sayısı 40'tan 24'e indirilmişti

Beko, Beylikdüzü fabrikasını

Beko, Beylikdüzü fabrikasını satıyor

Koç Holding, BEKO Elektronik'in Büyükçekmece Beylikdüzü'nde bulunan eski fabrika alanının 124 dönümlük birinci kısmını 130 milyon dolar, 52 dönümlük ikinci kısmını 50 milyon dolara satışa çıkardı.

Beylikdüzü ndeki plansız alışveriş

Beylikdüzü'ndeki plansız alışveriş merkezleri atıl kaldı

Beş yılda alışveriş merkezi sayısında patlama yaşanan Beylikdüzü'nde kimi lokasyon, kimi mimari, kimisi de yönetim yanlışlığı nedeniyle faaliyet alanlarını değiştirmeye başladı.

Şahin, Beylikdüzü nde toprağa

Şahin, Beylikdüzü'nde toprağa 1 milyar $ gömecek

Tekstil ve turizm yatırımlarıyla dikkat çeken Kemal Şahin, İstanbul Beylikdüzü'nde alışveriş merkezi, kule şeklinde lüks konutlar inşa edecek.

Beylikdüzü ne 1300 dairelik

Beylikdüzü'ne 1300 dairelik Milpark projesi geliyor

Milpa Genel Müdürü Ömer Civaner, Beylikdüzü'nde 40 bin metrekarelik arsa üzerinde 1300 dairelik Milpark konut projesine başlayacaklarını açıkladı. Projenin detaylarını öğrenmek için tıklayın.

Beylikdüzü ne kültür

Beylikdüzü'ne kültür merkezi

Beylikdüzü Belediyesi yapımı devam eden kültür merkezini intifa hakkı karşılığı 11 milyon YTL tahmini bedel üzerinden ihale edecek.


beylikdüzü ufuklar koleji

beylikdüzü ufuklar

Bu aralar çalışan sayısının 10'un da altına indiğini öğrendik. İstanbul Beylikdüzü'nde devam eden 1000 konutluk projede de sayı 900'e indirilmiş. Uzun süredir tamamlanamayan bu konutlar ağırlıklı olarak çalışanlara satılmış. Üç aşamada tamamlanacak projenin ilk etabı 2010 ağustos ayında tamamlanıp teslim edilecekmiş. Edindiğimiz bilgilere göre, proje uzayınca bazı çalışanlar ayrılmak istemiş. Milpa yönetiminin projeden ayrılanların paralarını üç ay içinde iade ettiği de gelen bilgiler arasında. Gelelim Milpa'nın boşalttığı binaya.

Hatırlanacağı gibi Milpa'nın merkezi Merter'deydi. E-5 otoyolu üzerindeki Migros'a komşuydu. Milpa, bu binayı boşaltarak, Kadıköy'de Hürriyet'e ait bir binaya taşındı. Milpa'nın Merter'de iyi bir konumda bulunan binası ise fazla boş kalmadı. Bahçelievler'de 8 yıldır faaliyette bulunan Ayten Uğur ve İzzet Uğur'a ait Özel Ufuklar Koleji buraya taşınıyor.
Para...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss